Pokud sledujete, co se kde šustne v bikovém světě, možná už kolem Vás proletělo, že proběhla DRIVE Tour 2015. O co šlo, Vám nejlépe vysvětlí přiložené video, každopádně kam DRIVE Tour míří do budoucna? Co je to za projekt?

mp-4319

Není tajemství, že leckterá disciplína v CZ se nachází v solidní recesi a věc s fanoušky se má tak, že pokud jim sport nedonesete rovnou pod nos, jako by neexistoval. Samozřejmě se také nacházíme v roce 2015, kdy návštěvníkům eventu nestačí samostatný sportovní výkon. Je potřeba podat jim kompletní servis v každém ohledu.

Proto vznikla DT 2015, akce, která vyrostla na hrbu lifestylového pořadu DRIVE a přenosné stavebnici dirtových skoků Bigbuba.cz. Samozřejmostí jsou i další partneři, kteří zajišťují hudební produkci, pitný či jídelní režim a nejkvalitnější afterparty.

mp-4337

Celý tenhle pojízdný cirkus by mohl mít v příštím roce až osm zastávek. Překážky se budou zvětšovat a rozšiřovat a tím pádem pokud vše klapne, mohl by tento pojízdný cirkus vytvořit slušnou závodní dirtjump tour, pro tisícovky přihlížejících očí ve větších či univerzitních městech.

Vše zásadní se o celém projektu budete postupně dovídat samozřejmě na jediném kvalitním gravity cyklistickém webu v tuzemsku – dirtbiker.cz! nebo na bigbuba.cz FB