SKI ARÉNA KARLOV, která se nachází v Karlově pod Pradědem, je jedním z největších areálů v ČR s bohatou tradicí, kde v zimě disponuje pěti lanovkami a nespočtem sjezdových tratí a obrovským zázemím.
Rozhodli jsme se od letošního roku nabídnout našim návštěvníkům letní aktivity, mezi které při provozu lanové dráhy bezpodmínečně patří i nový Bikepark.
Od 5. 7. jsme denně v provozu na čtyřsedačkové lanovce Karlov Ski Express, která momentálně obstarává provoz dvou tratí pro bikery. První z tratí je určena především začátečníkům a lehce pokročilým jezdcům, druhá trať je spíše pro zkušenější jezdce, plná skoků a velkých zatáček. Momentálně pracujeme na dalších tratích a na přelomu července a srpna budeme otevírat Downhillovou trať, na které se 31. 8. – 1. 9. 2019 pojede druhé kolo BIKE GARAGE DH CUP RACE SERIES 2019, pořádána Romanem Hájkem.
Tato trať by měla být v provozu v rámci Bikeparku od začátku srpna, aby si ji jezdci stihli natrénovat.
V následujících dnech budeme otevírat půjčovnu a servis, kde najdete endurová kola značky Giant a sjezdová kola Lapierre. V bezprostřední blízkosti areálu se nacházejí další objekty se zázemím jako restaurace, pizzerie, ubytování, tábořiště se soc. zařízením, aj.
Lanová dráha je v provozu každý den od 9:00 do 18:00. Za celodenní permanentku do areálu dáte 400 Kč.