Nechte se pozvat na sedmidenní výcvikový kurz s názvem „SUMMER BMX CAMP “. Tento camp je určen jak pro začínající, tak pokročilé jezdce na kolech BMX bez rozdílu věku. Camp se bude konat v příjemné lokalitě Chomutova ve dnech 13. – 19.7. 2020 .

Program bude probíhat v několika přilehlých lokalitách (Skate-park Kamenný vrch, srtovně-výcvikové prostory „JumpPark Havraň“, Skate-park Kladno a jiné). O výuku Vašich budoucích šampionů se postará tým zkušených jezdců s mnohaletými zkušenostmi, které získali jak při závodní kariéře, tak při pořádání campů, workshopů a televizních show.

Těšit se můžete na (Zdenda „PEJDA“Pešek, Tomáš Řanda, Jakub Jůza, Ondřej Hudec, Martin Mašek, Martin Tichý, Martin Svoboda a další zajímaví hosté). Naštěstí BMX camp není jen o ježdění na kole, proto je pro účastníky připraven bohatý doprovodný program plný nejrůznějších soutěží o hodnotné ceny, interaktivní zábava zaměřená na rozvoj dovedností a spousta výletů zahrnujících návštěvu aqua parku, nebo molitanové centrum 🙂

Více info na: https://tomekfrs.wixsite.com/sbmxcamp