Ahoj,rádi bychom Tě pozvali na letošní Mistrovství České republiky v BMX minirampě které se jede tento víkend v rámci akce BMXtreme fest v Telči. Závody se jedou v kategoriích pro a amateur. Celkem se jede o prize money 20 000 Kč a věcné ceny v hodnotě přes 75 000 Kč. V rámci bestricku vítěz vyhraje pračku od firmy Beko.
Více info o závodu nalezneš na našem webu: www.bmxtreme.cz (registrace do závodu je do 14. 9. 23:59 zdarma!)
Do BMX závodu se již registrovalo i pár zahraničních riderů včetně Marina Ranteše 🙂 Z Čechů je to například Michal Beran, Tomáš Beran, David Janáč, Milan Pouzar a další.
Kromě BMX závodů se můžeš těšit na projekci bike filmů (PEROVPERU, Kripl Trip, BIKES ON FILM), ale i dva večery plné hudebního programu. V pátek to budou DJs v rytmech D’n’B, house a techno. V sobotu na hlavní stagí vystoupí Paulie Garand, Kapitán Demo, 2 Rakouské kapely a zároveň na druhé stagí pojede afterparty v podání DJ Akvamena a LU2. 

V rámci doprovodného programu bude v sobotu v areálu pumptrack, skok do nafukovacího bagu z věže (bez kol), barber shop zdarma nebo tisk fotek z Instagramu.
Mimo to máme pro návštěvníky i soutěž na našem Instagramu o vstup a věcné ceny: https://www.instagram.com/p/CTxa_0WsTTR/
Videopozvánka na akci zde: https://www.facebook.com/bmxtreme.cz/videos/4346102155479871
Za Czech Freestyle BMX Association,
Roman Čermák