Košice už druhý rok po sobě hostily jezdce ze Slovenska, Česka, Poľska a Maďarska, kteří se kromě tradičního contestu na “dirt jump style” skoku mohli zúčastniť i historicky prvního závodu ve skákání do airbagu – Airbag Hero a legendární Street Massacry. Nadupaný sobotní program se nesl ve znamení skvělého pojezdu, slunce, nádherných žen, fajnového jídla zadarmiko, super atmosféry a žasnoucích pohledů diváků, kteří absolutně nechápali z toho, co se před jejich očima přímo před gotickou katedrálou odohrávalo. Na svoje si přišli i ti nejmenší, pro které si organizátoři připravili školu kola, pumptrack a drag race na odrážadlech.

První místo v sobotním dirt jumpu v kategorii bmx si domů odnesl Erik Krotký (SR), druhé místo bral Patrik Molnár (SR) a o třetí místo sa podělili Tibi Szepesi z Maďarska a Andreas Fiore (SR). V kategorii mtb dominoval polský host Paweł Stachak, který sa umístnil před Romanom Pichnarčíkom (SR). Bronz putoval do Polska spolu se Sebastianem Koczarem. Titul Airbag Hero získal v kategorii bmx Andreas Fiore a v mtb královali Paweł Stachak a Roman Pichnarčík.

Nedělní Street Massacra sa jela v luxusním betonovém skateparku. Pro streetaře byl přichystaný cash for trick, z kterého si největší část sebrali jezdci z maďarské výpravy, Streetlife crew a lokálnej CAV crew.

Downtown Massacra 2016 byla ješte větší, lepší a extrémnější než minulý rok. Ale nač plýtvat slovy, sleduj oficiální video a od s3tlife crew.