Kevin Robinson byl jedním z nejvýznamnějších jmen světové BMX scény a navždy zůstane v našich vzpomínkách. Mnozí z vás ví, že za sebou má velkou spoustu úspěchů a dřiny. Tady je shrnutí všeho, čeho Kevin dosáhl v BMX…

2012: Bronzová medaile, X Games (Big Air)
2009: Zlatá medaile, X Games (Big Air)
2009: 3. místo, Alli/Dew Tour, Orlando (Vert)
2008: BMX High Air World Record
2008: ESPY Nominee “Best Male Action Sports Athlete”
2008: Bronzová medaile, X Games (Big Air)
2007: Most Outstanding Athlete of the Summer X Games
2007: Zlatá medaile, X Games (Big Air)
2007: Bronzová medaile, X Games (Vert)
2007: 3. místo, AST Dew Tour, Orlando (Vert)
2007: Bronzová medaile, LG/ASA, Phoenix AZ (Vert)
2004, 2005, 2006, 2007, 2008 Featured performer at Tony Hawk’s Boom Boom Huck Jam
2006: Zlatá medaile, X Games (Big Air)
2006: Zlatá medaile, X Games (Vert Best Trick)
2006: Trick of the Year, AST Dew Tour
2006: 3. místo, overall standings, AST Dew Tour (Vert)
2006: 3. místo, AST Dew Tour, Louisville (Vert)
2006: 2. místo, AST Dew Tour, Portland (Vert)
2006: 3. místo, AST Dew Tour, Denver (Vert)
2006: Zlatá medaile, LG/ASA, San Diego (Vert)

Kevin přišel na scénu z tvrdě pracující rodiny dělnické třídy v East Providence na Rhode Islandu. Po rozjetí své kariéry vzal filozofii své rodiny do ježdění ve vertu a vypracoval se až na pódium těch největších závodů jako nejprogressivnější a nejkreativnější rider vertu a mega rampy. Kevin definoval vytrvalost. Po jedenácti účastích na X Games a třech bronzových medailích se mu splnil sen a v roce 2006 urval dvě zlaté medaile na X Games 12. Ve vertu vyhrál best trick s prvním double flairem a o dva dny později ulovil druhou zlatou medaili v zahajovacím Big Airu. V roce 2007 přidal Kevin do své sbírky bronzovou medaili ve vertu a další zlatou v Big Airu. Kevin také v 12. června 2008 obdržel ocenění nejlepšího sportovce her “Athlete of Games”, které se konalo přímo v Central Parku v New Yorku. Kevin také překonal světový rekord v High Airu, když se dostal do výšky 55-ti stop nad zem, tedy asi 16,8 metru.
V květnu 2010 založil Kevin nadaci K-Rob, která zlepšovala život dětem a komunitám v East Providence na Rhode Islandu. Účelem nadace je pozitivně transformovat a budovat týmového ducha zahrnutím do sportovních aktivit, naučit je disciplíně a zdravým životním návykům. Pořádal také eventy, které měly zlepšit životní úroveň a posílit komunitu. Nadace do těchto aktivit investovala přes 50 000 dolarů, tedy přes jeden milion korun.
V roce 2011 Kevin vynechal účast na X Games 17 kvůli zranění ramene, ale to ho nezpomalilo. Usedl do komentátorského křesla pro ESPN vedle Tonnyho Hawka, Jeremyho McGratha a Dennise McCoye. Založil program Target ve Woodward West Campu v Pennsylvanii, kde přes léto pořádal vertové contesty a na konec pozval vítěze k finálnímu contestu – final Target Cup Challenge.
V tomto roce ale Kevin také stačil založit Kevin Robinson Events Inc., v rámci které navštěvoval školy a společnosti, kde pořádal motivační přednášky, a to po celé Americe. Kevin také společně se svou ženou přišli také se značkou kalhot Grindz, které mají integrované chrániče. Tento nápad vznikl, když přemýšleli, jak chránit své děti, protože ne každé dítě chce nosit velké chrániče. Tak stačilo oblíct jen kalhoty.
V roce 2012 se vrátil na Big Air na X Games, odkud přivezl domů další bronzovou medaili. Prokázal tak svou houževnatost, když se vrátil pro zranění ramene opět v plné síle.
Kevin také otevřel zařížení s názvem Impact 2, kde se dají trénovat různé aktivity a zahrnuje také lanové centrum.
V roce 2016 překonal světový rekord v backflipu do dálky, když ho střelil 84 stop do dálky, tedy asi 25 metrů daleko.

Kevin toho dělal a dokázal opravdu hodně a kdyby bral tohle všechno osud v úvahu, určitě by mezi námi byl ještě dlouho. Bohužel je někdy taky krutý… Kevin nám všem, a ještě více lidem, kterých se dotknul, bude moc chybět, ale navždy zůstane v našich srdcích. Ride in paradise…