V sobotu 22. srpna jsme navštívili Pražský Suchdol bikepark, kde se konala akce SuchoJam 2015 camo edition! Kluci připravili bezva report! MagiCam ukázku tratě natočil Author AG lab rider Radek Liška.

Co si asi nikdo ani nepřestavoval se stalo skutečným a k registraci do pumptrack závodu se přihlásilo ve třech kategoriích dohromady 53 jezdců, do dirt jamu jich pak nastoupilo 32. To znamená, že se v našem mini parku občas tvořila solidní fronta na rozjezd. Každopádně v té frontě bylo vidět fakt pány letce z celé republiky a k tomu ještě rajdra z Rakouska. Namátkou Plzeňská skupinka v čele s Dominikem Cickem, Milevská parta s vápencovejma, duo Liška bros s kámošema, jeden zástupce ze SoCool crew Čachovice, Bikros club Řepy měl taky solidní zastoupení a spousta dalších samozřejmě i s účastí lokálních. Opravdu všem moc děkujem za účast, moc si toho vážíme.

Při ježdění bylo vidět opravdu všelicos, třeba Jardu Stříbrnýho, kterej to v cílový rovince urval takovym způsobem, že si po projetí cílem zlomil klíční kost a přesto vyhrál svojí kategorii, nebo 17ti letýho Lukáše Jandu, kterej na pumptracku zajel všechny svoje o roky starší konkurenty. Na dirtech to bylo taky dost, vysoký polety a nádherný triky, klasiky jako barspin, tailwhip, backflip, pak nálož 360tek i s nosedivem.

Nakonec dost lidí vlítlo do lesíka a tam to bylo úplně nejvíc. Nikdo snad ani nevěřil že se bude lítat na třetim skoku na kterém se nakonec i trikovalo. Z dropu padla párkrát třišestka od Radka Lišky a Lukáš Tvrdý tam poslal ninja drop. Nicméně nejlepší lajnu zalej Author AG lab rider Dan Liška, kterej jako první lajnu celou naskákal a potom ještě na každém skoku zatrikoval.