Terka je jednou z mála holek, co u nás jezdí enduro a má za sebou už i pár pódiových umístění. Mezi nejčerstvější patří druhý flek na posledním Blinduru 500. Díky tomu a spolupráci se Shredwearem se dostala i do našeho hledáčku. Pokud se o téhle kočce chceš dozvědět víc, přečti si tenhle rozhovor!

1) Kdo je Tereza Nátrová?
22-leté děvče z menší rodinné farmy. Studentka zemědělky v Brně. Bike mechanička. Majitelka jen mírně zrezlé T4 se kterou cestuje kde se dá. Nově také spoluprodukční rychlebských zábav. Bobcrossařka.

2) Holek na kole poslední dobou přibývá, jak to vnímáš ty z pohledu jedné z nich? Je to pro tebe lepší parta, nebo spíš větší konkurence?
Jednoznačně lepší parta. Se spoustou holek jsem si vytvořila krásné kamaradství, loni jsme byly i na holčičí bikové dovolené ve Slovinsku. Konkurence na závodech je každý rok větší, za což jsem velmi ráda! Čím je nás víc, tím větší je motivace a rivalita. To do endura prostě patří! Myslím, že vytváříme fajn kolektiv, kdekoliv se potkáme.

3) Proč MTB a proč tahle disciplína?
Rozhodně je to díky Rychlebským stezkám na kterých jsem odkojená. Přesně tam jsem poznala partu úžasných lidí, kteří dali moji lásce ke kolu tu správnou hloubku.

4) Jakou jsi měl loňskou sezónu? Co závody, tripy, nový triky/upgrady kola, spolupráce?
Loňská sezóna pro mě byla taková objevovací. Byl to první rok opravdového závodění. Léto předtím jsem si na Kopřivné při svém úplně prvním závodě urvala kolenní vazy, takže jsem pak měla dlouhou stopku. Poté přišla koupě nového bajku a sezóna 2018 mi přinesla 3 medaile, spokojenost veliká.

5) Co ještě planuješ letos?
Letošní sezónu bych chtěla odbouchat v podobném stylu jako loni. Většinu závodu z enduroserie a pokud možno, tak si nenechat ujít žádné blinduro. Kluci-organizátoři se s každym závodem překonávají. Loni jsem si vyzkoušela 2 závody z polské enduro série a letos jdu určitě znovu. Mají to skvělé.

6) Kde nejvíc řádíš a s kým?
U mě se to střídá mezi Černou Vodou a Brnem. Na Rychlebkách jezdím jen když nepracuju a v Brně, když nestuduju a každý druhý týden si udělám výlet na některý ze závodů, což pokryje většinu volného času.

7) Na čí videa nejvíc koukáš a kdo ze světa tě nejvíc baví a proč?
Nemám úplně vyhraněný styl, ani nikoho, kdo by se mi vyloženě nelíbil. Nikdy nevypnu Dannyho, Fabia nebo Brandona. Moc ráda koukám na kluky z 50:01 a poslední dva týdny hltám dva malé bráchy Rykleny. Ty hlavně díky jejich mamce, která je schopná je u toho natáčet!

8) Jak jsi narazila na Shredwear a jak jste se dali dohromady?
Shred sleduju už nejakou dobu, hlavně skrz kámoše brňáky. Poprvé jsem si jejich věci osahala na Fekaldualu a minulý týden na Lipně jsme se s Ondrou domluvili na spolupráci.

9) V čem ti přijde jiný, nebo ten pravý?
Miluji lidi co dělají svou práci srdcem. Tady je to vidět! Kluci nad tím přemýšlí, vyjadřují ten nejzábavnější směr bikingu co znám.

10) Něco závěrem?
Moto pro všechny: Shredin 🤙🏻