Jaká pro tebe byla sezóna 2014? Byl jsi někde na závodech, tripech a co zranění?
Tak sezona 2014 pro mě byla asi zatím tou nejlepší, hlavně co se týče cestování. V březnu jsme se podívali do Woodwardu v Pennsylvanii s klukama ve složení Jenny Valenta, Erik Figar, já a na skatu Mára Čejchan. Hned po návratu jsme rozjeli s VSA nadupanou sérii exhibic, která měla za úkol představit nový model GLA od Mercedesu. Také jsem se podíval na exhibici do Španělska na Motogp v Barceloně, kde jsem jel exhibici s Alexem Colebornem a Gregem Illingworthem. Celé to Komentoval Mr. Catfish, takže docela zážitek! Také jsem se podíval na velké závody. První bylo FISE ve francouzském Montpellieru, další BMX Worlds 2014 a také Baltic games 2014. Díky bohu jsem neměl žádné vážnější zranění, jen zlomené jedno žebro, se kterým jsem musel jet Mčr v minirampě a i přes to jsem vybojoval 3. místo z Čechů!

Naučil ses nějaké nové triky či nějaké plánuješ?
Hodně jsem v průběhu sezony piloval 720 flatspin, tenhle trick mě fakt baví! Určitě plánuji nějaké nové tricky, ale to se nechte překvapit.

Co děláš přes zimu? Naháníš nějak fyzičku?
Většinou v zimě posiluju a tak dále, bohužel jsem na konci listopadu chytnul mononukleozu, tak jsem až do minulého týdne nemohl nic dělat, což mě trošku fyzicky zabrzdilo, tak doufám že vše doženu, tak jak si představuju.

Jaké jsou tvé plány na další sezónu? Závody, akce, tripy, focení nebo edity?
Už za týden odlítám s Berrym trénovat na celý březen do Californie, tam určitě natočím nějaký edit a nafotím nějaké foto, takže sledujte instagram a facebook! Určitě bych chtěl zase navštívit světové závody jako je FISE,chci objet i české zavody, hlavně Mčr, Bikehall a Charity jam v Brumově. Čeká mě zase hodně exhibic a také již po 3. náš letní VSA Xtreme BMX camp, kde budu jako instruktor!

Něco na závěr? Děkovačka nebo vzkaz jezdcům k povzbuzení, jak přetrpět zimu?
Chtěl bych poděkovat Jennymu a Andy za podporu, bez nich by žádné exhibice nebyly! Taky chci poděkovat rodičům, že mě pořád podporují v tom co mě baví, Berrymu za možnost tréninku v jeho hangaru a jezdcům, co nemají možnost jít v zimě na kolo bych chtěl říct, ať nemyslí jen na kolo a uvidíte, že zima bude hned pryč.
Poděkování patří ješte vám kluci z Dirtbikeru za poskytnutí rozhovoru!