Před 14 dny se na lokalitě Area 51, která leží poblíž českého ráje uskutečnil Kámošský pojezd. Jako hlavní organizátor této akce bych chtěl předem všem poděkovat za to, že přijeli! Sešlo se nás okolo padesáti, ikdyž na skupinovce zrovna nejsou všichni heh.

13987527_1086099411443708_6057785498395600694_o

Hlavní dění bylo sice v sobotu, ale akce začala už v pátek, když přijeli kluci z Velmezu. Letos jsme nachystali okolo padesáti skoků v cca 8smi lajnách. Přiznám, že skoky jsou spíš na mtb dirťáka než na bmx, ale i tak jsme se snažili o určitou úroveň našejpování na kterou si nestěžovali ani kluci na malých kolech. Přejdu rovnou k sobotě… Během dopoledne se sjeli lidi z celé republiky. Byli tu už kluci z Brna, Prahy a jižních čech. Letos jsme měli dvě soutěže – pumptrack a team battle. Pumptrack se jel ve dvou kategoriích- Kids a starší. Team battle se jel stylem najděte si tři lidi /  game of bike, kde pokaždé zadává jeden z teamu a druhý team to musí zopakovat, navíc byla podmínka, že člověk z jednoho teamu nesmí jet dvakrát po sobě ať už zadává trik nebo opakuje.

menší vlog

Přes celý den se hlavně jezdilo a panovala veliká pohoda. Všichni si přijeli hlavně pojezdit a o tom to je! Tahle akce je dělaná od jezdců pro jezdce bez závodní atmosféry.

foto: Martin Moucha

Na prvním místě v Pumptracku skončil Honza Kos, hned před Vojtou Stodolou a Kubou Hejlem. Kids pumpu ovládli místní rideři Roland Janků, David Škola a Eda Leitner. Team battle nejvíc povodilo složení Kuba Hejl, Pol Hospodka a Vilibald Vítek.

foto: Ondřej Halama

Moc nás těší, že se mezi ridery objevují i jména jako Pol Hospodka, Zbyněk Bahula nebo Author AG lab rider Petr Havlík. Tradici tohohle pojezdu se budeme snažit držet i nadále!