Ve dnech 1. a 2. máje 2015 se konal již jedenáctý ročník největšího bikového závodu u nás – Bike Hall Contestu. Trutnovský zimní stadion opět praskal ve švech a už v kategorii MTB se děly zajímavé věci, které nenechaly diváky chladnými, přestože je na stadionu fakt kosa.
Letos startovalo v této kategorii šestnáct jezdců. Největšími překvapeními byly ve startovací listině jména Vilibald Vítek a Wyktor Podstavek. Vilibald totiž doposud jezdil jen BMX a letos šel i do MTB, což nakonec byla dobrá volba, jelikož si nakonec odnesl první místo.11196251_10153304122547490_8552623123824926170_nNa MTB sedl park Vilibaldovi údajně víc a až tak velký rozdíl v provádění triků neviděl. To potvrdila jeho jízda, ve které dal například na step-up decade a pokoušel také 720 cork. Ten mu ale bohužel nevyšel.
Pak zde máme další překvapení, kterým byl Wyktor Podstavek. Ten ve svých třinácti letech zajel parádní jízdu, ve které vyslal truck driver i backflip. Proto si nakonec vysloužil i divokou kartu a šel do finále.11206016_10153306195737490_7540007843263240185_n

Od kvalifikace se pořadí příliš nezměnilo. Vilibald zůstal na prvním místě, hned za ním také s velmi pěknou jízdou zůstal Kuba Hejl, ale Danovi Liškovi se ve finále už tolik nedařilo, tak jej předběhl Tom Lysý. Všem jezdcům gratulujeme!