Kluk z Whistleru, průkopník stylu a originality Brandon Semenuk se za celou dobu ježdění zasloužil o mnoho výher nějvětších závodů různých disciplín, či vydáním několika videí a filmů. Hlavními důvody jeho úspěšnosti je určitě to, že se snaží o dokonalost ve všech směrech. Mám tu pro vás několik bodů, které mi přijdou podstatné pro jeho osobní úspěch. Třeba budou inspirovat i vás.

Bere vše dost vážně

Jeho chování mi trochu připomíná Nikiho Laudu v podání filmu Rivalové. Je vážný člověk a lidi z něj mají respekt. Raději se soustředí na největší závody a dokáže na nich překvapit nějakou novinkou jako je half cab z dropu, který předvedl na posledním JOYRIDU, čímž přebil diskuzi nad tím kdo vyhrál, protože víc lidí sdílelo jeho cab, než jízdu Bretta, který se po několikaletém snažení dostal na příč.

image16x9-img-1024-medium

Dbá na to, jak vypadá jeho kolo a většinou i oblečení.

Potisk, design a barvy. Hodně lidí na to hraje a někomu je to jedno, ale je to určitě super detail. Viděli jste film REVEL IN THE CHAOS? Celá grafika filmu se promítla i na potisku přilby, či rámu. Osobně doufám, že jednou odejde od největšího loga, které nosí a založí něco svého čemu bude dávat všechno jako to už pár lidí ve světě zvládlo. (Shaun White, Harry Main)

brandon-semenuk-in-revel-in-the-chaos

Nikdy nevyšel ven se špatným obsahem.

Nemá zapotřebí dělat ze sebe př. youtubera, protože si na epizody videí jako Life behind bars vybral kameramany. Určitě v tom hraje roli rozpočet, ale myšlenka je už od startu taková, že to bude pecka, což natáčení s malou nekvalitní kamerou není. Berte v potas, že zrcadlovku na natáčení má už kdekdo a lezou z nich super věci, tak proč všude tahat malou krabičku.

Neustále na sobě maká a proto je v přední dvojici.

Brett Brandonovi sice slušně zatápí, ale furt se mají čím překvapovat. Tam kam tyhle dvě jména přijedou všichni vzdávají naděje na první dvě umístění a automaticky počítají s nejlépe třetím místem, což je celkem slušný, nemyslíte? Každý z nich přišel s něčím hodně nabušeným, ale Brandon to posledním videem poslal zas úplně jinam, takže otázka zní takhle.Pořídí si Brett Freecoaster?

LAPSE from Rupert Walker on Vimeo.