Ondra Bělohoubek již patří mezi stálice našeho bmx nebe. Svým originálním stylem se stal pro mnohé mladé kluky vzorem, ale Ondra neusíná na vavřínech a maká na sobě furt dál a o tom Vás přesvědčí ve svém novém editu z Wroclawy a Stráže. Když se spojí Ondrův jezdecký um s kamerou a editem Adama Štrojsy, vznikne prvotřídní pokoukání, ke kterému bych Vás chtěl nyní pozvat. Ještě než zmáčknete PLAY, přečtěte si krátký rozhovor s Ondrou níže, kde jsem mu položil několik otázek:

1)Je to další vydařené video z dílny Adama štrojsy, jak se ti s ním spolupracovalo?

S Adamem se mi spolupracovalo dobře, točili jsme spolu už video někde před třemi lety v Pardubicích, takže jsme už měli za sebou menší trénink a vše tedy probíhalo na jedničku. Po vzájemné dohodě jsme zvolili natáčení na dva dny, jeden den v polské Wroclawy a druhý den ve Stráži pod Ralskem. Natáčení probíhalo oba dva dny parádně a na točení jsme měli dostatek času.

2)Ve videu jezdíš ve Wroclawské hale a ve své druhé domovině ve Stráži, kde tě to baví nejvíce?

Abych se přiznal, poslední dobou mě ježdění v indoor parcích vůbec nebaví, ale v zimě to člověk prostě musí vydržet, hehe. Hrozně se těším na léto a na ježdění venku! Momentálně nejčastěji střídám Drážďany, Stráž, Wroclaw a občas třeba i Pardubice. Na konci února se s partou chystáme do Unit 23 ve Skotsku. Pomalu ani nemůžu spát, jak se těším, hehe.

3)Koukal jsem, že ve videu jsi předvedl pár svých novinek, chtěl by jsi některé vypíchnout? Z kterých máš opravdu radost?

Největší radost mám asi z videa celkově, za které Adamovi ještě jednou děkuji! Kromě toho mám radost určitě také z whipu do barspinu, který mi padl ve Wroclawi, z nosemanualu v minirampě a z transferu do wallridu ve Stráži!

4)Pracuješ teď na nějakém novém triku a kde se triky nejčastěji učíš?

Poslední dobou se snažím hlavně vychytávat styl. Jezdit na pohodu a s jistotou. Z triků se učím třeba superman seatgrab a ještě pár dalších věcí, které uvidíte v dalším editu!

5)Právě nám začala nová sezona, jaké jsou tvé plány?

Hlavní plán je samozřejmě nezranit se. Dále bych rád co nejvíce cestoval, podíval se do zahraničí a bavil se ježděním jako do teď!

6)Prostor pro děkovačku.

Děkovačka určitě patří Spacemanovi z AGangu, Pinďovi do Dakine, Adamovi, všem mým kámošům a fajn lidem, zimě, že letos skoro nebyla, babičce, za super obědy, rodičům a hlavně všem co jezdíte, bavíte se a podporujete tím tu naší malou scénu.

Ondra Belohoubek – web edit from Adamos on Vimeo.