Márty natočil s Petrem Svobodou průlet domácím městem v plné palbě a neminula ho ani nepěkná zkušenost se strážníkem, který zamrzl před rokem 89…

“Dlouho jsem měl v hlavě nápad tohle zrealizovat a konečně se to podařilo.
To co ve videu uvidíte jsou moje domácí urban spoty, které mě neskutečně přitahují. Je to to pro mě něco nového, více atraktivního a možná i cesta do budoucna, kdo ví..

V poslední době trávím víc času v ulicích než v lese, sám nevím co se stalo, ale je tomu tak. Baví mě hledat spoty a hledat v tom kreativitu, vyzkoušet vše co se bude dát na kole poslat.

Video jsme natáčeli přibližně dva měsíce, jelikož při těchto bláznivých akcích na kole odchází spousty materiálu. Začal bych u ráfků, které dostavají velmi zabrat a za tohle celé jedno video jsem stihl zničit čtyři, což není úplně málo. Vždy jsme se zasekli na nějaké destrukci komponentu. S tím souvisí i ostatní materiál, který dostává neskutečně zabrat.

Spolu s mým dlouholetým kamarádem kameramanem Petrem Svobodou jsme se rozhodli, že do toho půjdeme naplno a budeme se snažit to dělat čím dál šílenější.

Potřebuju jen podporu vás lidí co vás baví tohle sledovat, vaše komentáře, názory, nápady atd..

Jen se toho nebojte, reagujte a klidně i negativně!
Ať je nějaká zpětná vazba…”