Lukášovi Seidlerovi jste moc otázek nepoložili, takže jsme vás doplnili a o zranění, jeho plánech a ježdění si můžete přečíst v článku. Luky dodal i parádní galerii z posledních dnů, takže to neváhejte prohlídnout. Potom nám napište na redakční mejl online@ditbiker.cz nebo sem do komentářů, koho vám máme příští tejden předhodit v naší rubrice dalšího a my to zkusíme poladit.

Marek Skalický • Frýdek-Místek:
Kolik kol jsi za svoji kariéru vystřídal? S jakou značkou jsi byl nejvíce spokojený?
Kol sem vystřídal spoustu, už bych to asi ani nespočítal tyjo. Už třetím rokem mě podporuje známá značka AGang a to je pro mě za celou karieru asi nejlepší značka, zbytek dílu mám 34r a taky jsem spokojen.

?????? ????
doufam že se objeviš v porubě ať mužu pofotit něco 🙂 😉
Do Poruby jezdím často, jen ty tam asi nebýváš. Určo něco nafotíme!!! 

tomaass dirtbiker.cz:

Co se Ti stalo s nohou?
Na poslední zastávce seriálu o titul MČR v mini rampě jsem špatně došlápl u doublewhipu a zlomil si prst na noze…

Jak využiješ volnej čas, když jsi teď ve stavu zraněný?
Tak mám spoustu práce, co se týče pořádaní závodů, komunikace se sponzory, osobní život atd… Dále pak posiluji, abych byl fit, až budu moct jezdit a v neposlední řadě si ladím kolo.

Jak to letos vidíš s ježděním a kam by ses chtěl podívat?
Letošní ježdění bude opět pořádně našláplý, když sem viděl rozpis exhibic a závodů, tak myslím, že budu mít co dělat hheeeh. Jelikož jsem si pořídil nový auto a je pro 9 lidí, tak plánujeme s klukama, že pojedeme letos o velkých prazdninách do Německa na Mistrovstvi světa ve freestyle bmx, což bude super zkušenost a myslím, že mě to nakopne i dále.
 

Co Ti dělá na kole největší radost?
Co mi udělá největší radost? Ty jo asi to že odjedu nějakej novej těžkej trik, to že můžu pomáhat klukům se posouvat dáál a dááál a hlavně že můžu jezdit s partou lidí, které mám rád a jsou součástí mýho života.
 

Jak myslíš, že bude vypadat obyčejnej den Lukáše Seidlera za deset let?
Hehe tak to zní zajímavě, protože to sám opravdu nevím, ale před nedávnem jsem začal podnikat, tak doufám že za deset let budu mít obrovskou firmu a budu moct pořád jezdit na kole, protože za deset let mi bude to, co je teď Johnovi Martínkovi a ten když vytáhne ve svém věku kolo a rozbalí to, tak to opravdu stojí za to.