Organizátoři Svatohorského Downtownu si dali na akci patřičně záležet. Vše proběhlo podle představ a trať vyzívala svými parametry překonání sebe sama!

Svatohorský Downton – official video

Závod je minulostí, ale vzpomínky zůstávají a jsou stále silné . Díky … díky všem, kteří přidali ruku k dílu na tomto projektu, který stál hodně fyzických, pracovních i psychických sil.

Svatohorský Downtown se stal událostí, kde se poznali noví lidé, kteří spojily síly, koncentrovaly je do jednoho dne a ten byl plný sportu, diváků, hudby, zábavy, pádů a pozitivních okamžiků.

Poděkování se zaslouží všichni partneři včele s městem Příbram a Svatou Horou. Díky posíláme také všem dobrovolníkům a brigádníkům, kteří pomohli se stavbou překážek, trati a zajistili servis během celého dne. Díky letí také všem ve žlutých vestách s píšťalkami v ústech. Respekt všem závodníkům, kteří nás podpořili svojí účastí.

Nyní chystáme větší "bref" a také slíbenou vyjížďku na kolech, kde zrekapitulujeme celý tento "crazy" den :).
My chceme v této akci pokračovat a věříme, že všechny složky, na kterých závisí realizace 2.ročníků budou mít stejný názor. Tak … Ride It, Own It bando :).

Díky za video Fullface Productions!

Zveřejnil(a) Svatohorský Downtown Příbram dne 27. červen 2017