Milý Ježíšku, my „píšící redakce“ naše bikovýho webu by jsme také měli pár přání…

Tomass
Co si přeji k Vánocům se mi většinou nesplní, je to možná tím, že to vždycky nejde dát darem. Včera jsem jel s kamarádama na kolo, dali jsme si celkem slušný backcountry sněhem v hrozným počasí a já byl šťastnej. Byl jsem šťastnej i díky tomu, jak jsem pozoroval nešťastný lidi, nakupující na poslední chvíli dárky a kapry a stromy a věci bez kterejch si Vánoce zřejmě neumí představit. Já jsem radši na kole, který mám rád, a Vánoce budu trávit s lidma, který mám rád, protože bez nich si zase Vánoce představit neumím já. Proto vám přeju, aby jste si tenhle tejden užili, jak umíte nejlíp, dělali to, co vás baví, a byli na sebe hodní. Tak šťastný a veselý.

Roman
Přeji všem šťastný a veselý Vánoce a ať pod stromkem najdete kromě ponožek i svůj vysněný komponent! Každopádně to ládování jídlem proložte ježděním na kole a já osobně se těším i na snowboard a další zimní sporty. BMXMASS!!

Pítr
Milý Džízizku, já si přeju pohodový prožití Vánočních svátků. Přeju si, aby náš web lidi bavil a rádi se sem vraceli. Doufám, že zařídíš, aby příští rok lidi nedávali žádný velký crashe a my nemusli psát o zrakvenejch. Pod stromek naděl hodně biků ať maj lidi na čem jezdit. Nezapomeň připomenout lidem, že kolo dělaj, protože je to baví! Šťastný bikový všem!