Chodí nám hodně materiálu, hodně materiálu si sháníme sami, dost lidí neví, jestli nám něco poslat nebo ne a jak nám to vůbec poslat, takže bych to chtěl v tomhle článku objasnit. Jak se ukázat na nejnavštěvovanějším webu o bmx a mtb freestyle scéně u nás, by jste se měli dozvědět v tomhle článku.

Nejdřív vám představím náš team:

Mirek Špek – big boss celýho systému, prezident, majitel, kterýho nikdo nikdy neuvidí, ale všichni ho musíme poslouchat

Radek Hruška – prostředník pana prezidenta, takže kdyby chtěl někdo reklamu nebo nám dát nějaký peníze, on je ten pravej
radek.hruska!@dirtbiker.cz

Tomáš Šorejs – šéfredaktor dirtbiker.cz a redaktor od neděle do středy
tomas.sorejs@dirtbiker.cz

Petr Pešina – mtb redaktor pátek, sobota
petr.pesina@dirtbiker.cz

Roman Čermák – bmx redaktor celý týden ráno + čtvrtek celý den
roman.cermak@dirtbiker.cz 

Takže to jsme my na druhý straně obrazovky a teď k tomu, když nám chcete něco ukázat.

Buď si můžete vybrat někoho z lidí uvedenejch vejš, ku příkladu, chci rychle vydat plakát na svoji akci, je pátek večer, pátek a sobotu má nastarost Petr, píšu Petrovi mejl. Nebo můžete použít náš sběrný email online@dirtbiker.cz, kam jsme napojení všichni pořád.

Poslední možnost, jak nás kontaktovat je tomaassův facebook.

Teď už nezbývá než jen napsat, jak by měl materiál vypadat. Ke každýmu článku potřebujeme úvodní fotku focenou na šířku a nějakej úvodník, kterej si samozřejmě přepíšeme, ale info o akci ze který posíláš video nebo když posíláš svůj edit, tak napíšeš: "jsem Pepa Vomáčka, je mi 17, na kole jezdím tři a půl roku a tenhle edit jsme natáčeli u nás na dirtech v Horní Dolní a na freeridový trati v Plný Polní", třeba.. Čím víc tím líp.

Pokud u nás chceš vydat bikecheck nebo galerku ze závodu nebo prostě jakoukoliv jinou galerku, tak potřebujeme výběr fotek o 10 – 20 fotkách v rozlišení 1400×1050, to nám stačí. A jsou důležitý komentáře k fotkám, dodaný třeba v textovým souboru přihozeným do mejlu. Je taky dobrý nějaký označení, abychom pochopili, kterej koment k jaký fotce patří.

Třetí věc je gramatika a diakritika, kluci já už vám tu vydal přes 300 článků a 50% věcí, který mi od vás přicházej jsou bez háčků a čárek a základních diakritickejch pravidel. Chápu, že to nemůže každej umět, i pan učitel Maňas Tomek měl ve svým textu chyby, ale zkuste si to po sobě aspoň přečíst, je to únavná práce.

No a to je vše, nebráníme se vymyslet cokoliv novýho, nebráníme se vzít do naší dirtbiker.cz party někoho novýho, kdo rád píše, fotí, točí, má rád kola a nejlíp všechno dohromady. Děláme to tak nějak, protože nás to baví a z čísel na internetu vychází, že to snad baví i vás, tak napište cokoliv, třeba sem do diskuze pod článek.