Honza Koulecz Čepelák u sebe o víkendu uspořádal pojezd na jeho pumptracku. Sešla se pěkná skupinka známejch lidí z různejch odvětví horskejch i bmx kol. Tak se pojďte podívat, kdo tam všechno byl a co se o víkendu u Koulecze odehrával. Rozhovor s Kouleczem a fotky od Hanyse uvnitř.

Kde se lokalita nachází, kdo ji stavěl a jak dlouho už se na ní jezdí?
Pumptrack je secret, ale pokud se budete chtít svíst, stačí se mi ozvat a není problém. Je to už asi 3 roky zpět co jsme začali se stavěnim. Ze začátku nás to s místnima klukama hodně chytlo, stavělo nás kolem 5 lidí, ale postupem času to zůstalo jenom na mně a jsem rád když mi přijedou pomoct kluci z okolních vesnic.

Jak vypadá pumptrack a je tam ještě něco kromě něj?
Mimo pumptracku jsem začal stavět i lajnu menších skoků, která až bude dodělána měla by s několika klopenkami tvořit trať celým lesem.

Jak Tě napadlo udělat tuhle session a kdo všecho přijal pozvání a dostavil se?
Session na pumptracku jsem uspořádal hlavně proto, aby jsme se s kámošema sešli, pokecali a zajezdili, protože se s většinou přes zimu, kdy nejsou závody nepotkáme. Další důvod byl, že pumptrack unás neni ještě uplně známá věc a většina lidí na něm asi ani nejezdila.Doufám že jsem alespoň někoho inspiroval, aby se tento druh ježdění unás rozvíjel. Nakonec se sešlo kolem 20 lidí včetně sjezdařů,dirtařů,forkrosařů i bmxáků.

Co se dělo celej den, jenom jste se vozili nebo přišlo třeba na měření času?
Došlo i na měření času, kde se nejrychlejší čas se pohyboval okolo 14,5 vteřin na 1 kolo.

Jakej je nejrychlejší čas a kdo drží rekord, kdyby to případně chtěl někdo překonat?
Rekord pumpu se tu asi těžko určuje, protože často něco přestavím a tím se změní i čas, ale dostat se pod 15 vteřin už je dobrý výkon.

Kdy uspořádáš nějakej další pojezd, dáš nám včas vědět?
Další pojezd plánuju udělat nejspíš na jaře začátkem sezony. Díky všem co jse zúčastnili.