Ten kdo skáče neni Čech! Hop, hop, hoplá… jsme si zazpívali v redakci Dirtbikeru a na obálku nejnovějšího čísla #74 dali Slováka. Je to Filip Polc, hvězda slovenského a světového downhillu, skvělej týpek, který má v časopise velký rozhovor.

Dirtbiker #74 si můžete v papírový podobě koupit v každý lepší trafice, v těch nejlepších bikeshopech a nebo elektronickou verzi na http://www.dirtbiker.cz/Aktualni-cislo/ .
Na obálce časopisu si to letí Filip Polc, slovenskej downhiller, který má uvnitř časopisu mnohostránkový poučný rozhovor. Kromě něj je Débéčko nacpaný jedním článkem vedle druhýho. Tak například redakce vyrazila na trip od pumpy k pumpě a postupně navštívila několik pumptrack lokalit na západě republiky – Rakovník, Plzeň, Sokolov a Nejdek.
Zajímavá byla i návštěva Melounovka opening. Kluci z Plas jsou stavitelé non plus ultra, což dokázali i velkým vítězstvím v Animal Jungle Secrets. Nesložili ruce do klína a v kooperaci s Malouňákem vykouzlili nový trail!
Na návštěvu do Liberce nás pozvalo pěkný počasí a Kuba Najman. Vyvedlo se to náramně, fotky, triky, zábava. A uplně stejný to bylo na streetu v Praze, kde se fotil versus mezi Jakubem Jůzou a Michalem Čendou Šmelkem.
No a touhle ochutnávkou článků časopis samozřejmě nekončí. Je tu ještě něco o stavění trati pro Red Bull Pump Riders, o výletě VSA Xtreme teamu do Anglie, report z Friss Dreck Trails Jamu, recenze kol, plakáty, newsky, prostě Dirtbiker #74 pro vás!