Pokud rádi soutěžíte, líbí se vám americká značka O’Neal a chtěli byste na sebe jako první v ČR natáhnout dres, který se bude prodávat až za několik měsíců, Dirtbiker.cz vám dává jedinečnou šanci. Zúčastněte se soutěže!

Historie značky O’Neal se začala psát v Kalifornii před více než 40 lety, kdy si na svou ledničku motokrosový závodník Jim O’Neal nalepil první tři samolepky: ČZ, Castrol a Bell, své tehdy hlavní sponzory, a začal podnikat. Během let se týpkovi celkem dařilo a v dnešní době mu to jede ještě víc, produkuje věci nejen na motokros, ale i na mtb, a v nabídce má helmy, chrániče, oblečení a tak dále.
A právě český distributor O’Neal, firma RIDE HARD, věnovala do soutěže exkluzivní žlutočervený dres O’Neal Mayhem Oozey z kolekce 2012. Pokud ho chcete vyhrát, stačí na email redakce@dirtbiker.cz zaslat odpověď na soutěžní otázku + nějakou fotku na téma "dres". Je jedno, jestli to bude fotka dresu čistýho, špinavýho, dresu O’Neal nebo jiný značky, jestli ho na sobě budete mít vy sám při letu na kole nebo vaše nahá přítelkyně v posteli:). Vítězem se stane ten, kdo osloví svojí fotkou odbornou porotu. Všechny došlé fotky se vystaví na Dirtbikerovském FB, kde si je budete moct olajkovat a napovědět porotě, kdo by měl teda vyhrát.
Fotky posílejte od teďka do 20. září, vyhlášení proběhně hned několik dní na to. Nezapomeňte spolu s fotkou poslat i odpověď na soutěžní otázku, na kterou naleznete odpověď na www.oneal.cz v sekci "O značce! Otázka zní: Jak se jmenují synové Jim O’Neala, kteří tátu přitáhli k MTB?
A na závěr si nezapomeňte na Facebooku lajknout český stránky O’Neal, který najdete na www.facebook.com/onealcz . Prostě aby měli kluci radost, že když ten dres do soutěže věnovali, tak z toho taky něco maj!