Soutěž o hromadu zajímavých cen jsme pro vás připravili spolu s obchodem DobryZnacky.cz, kde seženete zboží od firem jako Animal, Smith Optics, Skullcandy, Ogio a podobně. Soutěž je velmi jednoduchá a cena bude přesně podle vašich představ.

Hraje se o tři produkty dle vlastního výběru plus o tři poukázky na nákup v hodnotě 5.000, 3.000 a 1.000 Kč. Takže jak na to?

Přihlášení do soutěže:
1) Na Facebooku se staň fanouškem Dobryznacky.cz
2) V obchodě Dobryznacky.cz si vyber věc, kterou by si chtěl vyhrát a linkni ji na svoji zeď (tlačítko na to je vlevo vedle fotky produktu, viz obrázek)
3) K odkazu na svý zdi ještě přidej link na tenhle článek, aby tvý kámoši taky mohli soutěžit 🙂

Pokud splníš tyto tři body, můžeš se soutěže zúčastnit.

Tvým úkolem je získat od svých friends co nejvíc lajků pod fotku věci, kterou chceš na Dobryznacky.cz vyhrát.

Průběh soutěže:
První kolo:

– První kolo probíhá od teď až do 22. června do půlnoci.
– Pošli 23. června email na info@dobryznacky.cz s počtem lajků, které si pod fotku od kámošů obdržel.
– První tři s nejvyšším počtem lajků vítězí a získávají právě tu věc, kterou mají nalinkovanou na své zdi. Je jedno, jestli stojí 100 nebo 5.000 Kč, vítězové dostanou to, co si vybrali!!!
Pokud tě tady na tom místě napadá, že si číslo vymyslíš a vyhraješ, věř, že majitelé nejvyššího počtu lajků se budou muset (stačí jen na pár minut) stát kámošem prodavače Mirka Vacka z Dobrých Značek CZ, který si počet lajků na jejich zdi zkontroluje.

Druhé kolo:
– Druhé kolo probíhá od 22. června do půlnoci 30. června a je určeno pro všechny ty, kterým jen o pár lajků uteklo vítězství a nebo jim uteklo kolo první.
– Pošli 1. července opět email na info@dobryznacky.cz s počtem lajků, které si celkově pod fotku od kámošů obdržel.
– Nejvyšší počet lajků získává poukázku na 5.000 Kč na nákup na Dobryznacky.cz, druhý nejvyšší počet lajků získává poukázku na 3.000 Kč a třetí nejvyšší počet lajků získává poukázku na 1.000 Kč.

 

 

Všechno jasný? Tak hybaj soutěžit a good luck!