Legenda českého freestyle BMX Viktor Plas, již tradičně chystá vychytaný vánoční mejdan v P.M. clubu, který se odehraje již tuto sobotu. Opět na vás čeká hromada zábavy, zajímavá vystoupení, kvalitní Dj, bohatá tombola, soutěže a v neposlední řadě také luxusní raut pro všechny příchozí!

Celým večírkem vás provede moderátor úspěšné COOL reality show Těžká dřina – Roman Buťa. Spolu s ním vystoupí profesionální taneční formace Danceway s dvorní tanečnicí Terezy Kerndlové – Adélou Blažkovou, velmi ohebná tanečnice pole dance předvede, že u tyče nemusí vždy tančit jen striptérky, borci ze školy KRAV MAGA GLOBAL dokáží, jak jednoduché je zneškodnit teroristu, který spolu s vámi cestuje stejnou leteckou linkou na Hawai. V rámci programu představíme novou kolekci oblečení REPRESENTUJ COOL a Represent 4 seasons clothing, ukážeme vám profi tým modelek NICE magazín CATS, které rády hrají ve volném čase rugby, k tanci a poslechu vám zahraje Dj. Adamos hudbu 80 – 90tých let, pustíme si nějaký ten letecký film a hlavně se budeme co nejlépe bavit!

Heslem pro DRESS CODE party je AIR FORCE! Pokud byste chtěli spolu s námi dotvořit atmosféru party kostýmem pilota, letušky, stewarda, leteckého mechanika, nebo dokonce kosmonauta, jste vřele vítáni a určitě se vám to odrazí nejen na vstupném, ale také třeba na parádní ceně za nejlepší kostým, kterou je skvělá digitální zrcadlovka CANON EOS 600 D!
Stačí se pouze nechat u vstupu vyfotit týmem CANON, který vám celý večer bude dělat fotky z party přímo na místě! Pokud nevyhrajete, určitě se vám podaří získat si srdce některé z krásných hostesek, kterých bude na naší akci spousta.

A nyní si to všechno ještě zrekapitulujeme formou programu večera:

19:00 – otevíráme, projekce, music
21:00 – oficiální zahájení
21:20 – Krav Maga Global show
21:50 – představení týmu modelek NICE magazín CATS
22:20 – křest kolekce REPRESENTUJ COOL
22:45 – Danceway show – ukázka COOL a REPRE kolekce
23:05 – Vyhlášení tomboly, ceny za Best pilot impression a dalších soutěží
23:30 – Pole dance (tanec u tyče)
00:00 – Dj Adamos 80´s – 90´s

Doprovodný program:

– Welcome drink
– Bohatý raut
– X BOX 360 – letecké gamesy
– CANON workshop – fotky z party na místě
– Hostesky COOL, KRAV MAGA GLOBAL, REPRESENT, MODELINGOVÁ LIGA – drobné dárky
– Filmy s leteckou tématikou (např. RedBull Air Race)