VSA Xtreme uvádí druhý ročník závodu FOR BMX při výstavě FOR BIKES na pražském výstavišti PVA Letňany. Závod se uskuteční za podpory značek AGang, Represent, Chevrolet a výstavy FOR BIKES ve dnech 25.-27.3.2011.

Vytápěná aréna FOR BMX  Vám bude k dispozici od pátečního rána pro volné ježdění, trénink a podobným BMX radovánkám. Sobota 26.3.2011 bude ve znamení samotného závodu.  V neděli se publiku ukáže téměř celý VSA Xtreme team. (BMX, Skateboard, Scooter).
Předstáví se též nová MONSTER/DC MOBILNÍ MINIRAMPA, ve které se pojede závod o prize money 10.000 Kč. Stejně jako minulý rok jde o závod pro pozvané top jezdce. Vy, kteří nejste na seznamu, ale i přes to si myslíte, že máte co ukázat a chcete být u toho, pište na  janvalenta@janvalenta.com. Organizátor po konzultaci s VSA Xtreme teamem rád udělí "Lucky man invitation card "
Závodem Vás provede BMX PRO jezdec Jeny Valenta a předběžný seznam pozvaných jezdců je Ondra Šléz, Michael Beran, Zdenda Pešek, Honza Janečka, Jakub "Fox" Skupin, Kamil Feifer, David Benda, Dáňa Miler a další..
Nenechte si ujít tento první velký krok do sezóny 2011!