Prázdniny a dovolený už jsou skoro tady a aby vám to čekání na zasloužený odpočinek uteklo, připravila redakce Dirtbikeru fungl nový číslo, který jsme označili na počest Jardy Jágra 68.

Na obálce si dává flipwhip teprve šestnáctiletý Teo Kováč, který si za svůj raketový nástup zasloužil i pár stránek rozhovoru uvnitř časopisu. Pokud si myslíte, že jezdit na kole v Národním parku či CHKO je špatná věc, v článku Bad Boys vám vysvětlíme, že se určitě musíte mýlit. Další ročník soutěže Animal Jungle Secrets pro stavitele trailů je zde, do prvního kola se opět probojovali pracanti ze Sopky a taktéž rapartička z Rapoparku od Šumperka.
Na férovej souboj na pražským streetu vyrazil Mrawenec a Ráček, objeli zatím neprobádaný místa a pěkně si spolu zajezdili. Brněnský street naopak zaujal novej team s názvem Pofel bmx, který se skládá s real street riderů z Prahy a Brna. S reprezentací se Očima jestřábů podíváte na svěťák do Jižní Afriky, s českou street partou pak na menší výlet do Vídně. Kromě článků se můžete těšit i na mnoho testů kol, profily bikerů, plakáty, novinky a spoustu dalšího, to vše od 13. června v každé dobré trafice a ještě lepším bike shopu. A nebo i elektronicky na adrese: http://dirtbiker.cz/Aktualni-cislo/