Plány na tuhle sobotu 3. června jsou naprosto jasný! V Kateřinicích se koná v Dirtparku Smeťák druhý ročník vymazlený akcičky Junk Heap Dirt Contest.

TRÉNINK:
BMX i MTB ridery tu čekaj poladěný skoky do maxima, a to už od 8. hodiny ranní, a to i s foampitem, takže jezdci můžou zkoušet triky nanečisto a pak se nechat vyhecovat v závodě.

PROGRAM:
Na tréninky naváže ve 13. hodinu kvalifikace a v 17. hodin se odpálí finále. Pravidla jízd se domluví všichni jezdci s organizátory na místě. Hned po finále následuje vyhlášení, ale tím akce ani zdaleka nekončí! Připrav se taky na afterpárty s kámošema, kterou ozvučí kapelky:
HONEM(CZ), UHOL DOPADU(SK), OUTSIDER(CZ), CHASING SOUNDS(Rakousko).

Za majkem bude nejbožejší moderátor extrémních sportů Boží Wašek.

UBYTOVÁNÍ
Pokud řešíš ubytování, organizátoři zařídili srub pro 50 lidí a cena za noc je 50Kč! Ve srubu je postel, velká sprcha a dokonce kuchyňka, takže se rychle hlaste, dokud je místo! Pokud už bude plno, dá se stanovat na přilehlé louce. Vše připraveno tak, aby si všichni mohli užít skvělou afterpárty 🙂
A celý den je samozřejmě připraven grill a pípa s pivkem.

Takže neváhej a bal kolo, káru a hurá směr Junk Heap Contest!


Sponzorem akce je Junkride Crew, která se zúčastní i se svým stánkem, kde najdete parádní věcičky z jejich obchodu junkrideshop.com!

Print