Jako důkaz, že i v takhle krutý zimě se dá dělat bike časák, poslouží super čerstvý Dirtbiker 72, který právě zaútočil na všechny lepší bikeshopy a navoněný trafiky. Pravda, v mínus dvaceti a na sněhu se opravdu jezdit nedá a tak obálku zdobí Sam Reynolds klopící na Bali.

Právě článek o ježdění v Indonésii si naše redakce vybrala jako ústřední motiv časopisu a ozdobila s ním jak obálku, tak i plakát. Bike fotky z Bali jsme totiž viděli poprvé v životě a nadšení z nich bylo maximální. Přesvědčte se na vlastní oči, jak kouzelný je okolí místní sopky.

Zimní hnus předurčil, o čem že bude celý číslo. Zaměřili jsme se na zimní přípravu nepřípravu různých bike partiček. Takže se podíváme třeba do Brna, kde jezdí mtb skokani Siriški a Tomáš Zejda. Na pumovačku pod dálniční most ve středních Čechách vyrazíme s Majklem Marošim, který tu s partou kámošů postavil zajímávou dráhu. Real street se v mrazu mění trochu na unreal street, ale přesto se najde mnoho riderů, co si pojezd nemůžou odpustit. S lidma jako Bek, MRW, Jůza a podobně jsme sprasili nějaký zmrzlý zábra v Praze i Budějkách.

Na současný podmínky určitě nenadávaj letci na snowscootech, mezi který patří třeba Dudo Antalík, a tak ho redakce vyzvala na pokec. Do AllStars teamu se zařadil Kamil Feifer, průkopník freestyle bmx v rádiusech. Přečtěte si jeho rozhovor, nahlédnete do historie. Na letní výlet po trailech českou a moravskou Animal džunglí vyrazili kluci z AGang teamu a naše redakce pečlivě zaznamenávala jejich kroky a dojmy. No a Freestyle srdce pookřeje na výletě FNS teamu do haly Funstorm bike area ve Frýdku.

K tomu všemu se přidají novinky, srovnávací testy 4X rámů a dirt vidlic pro mtb i bmx. Pak Zvolouš prozradí, jak pojezdil kolo od Giantu, AGangu i Spanku, podíváte se na miniprofil a bikecheck a spousty dalšího. Prostě Dirtbiker 72 byste si neměli nechat ujít! Vyzvat ho můžete rovnou online a to zde: http://www.dirtbiker.cz/Aktualni-cislo/