Venku sluníčko, žádný třicítky, prostě hezky akorát tak na trígo a kraťasy, beztarostně si vyrazit na kolo, pojezdit, pak si zajít třeba k vodě, vykoupat se… Bohužel, dneska to takhle nevypadá, ale nevadí, právě vyšel novej Dirtbiker a ten určitě pustí pár slunečních paprsků do vašeho pokoje. Takže si pro něj rovnou skočte!

Začíná se redakčním tripem na Rychlebské stezky, kouzelné lokality severně nad Šumperkem. Kdo tu ještě nebyl, toho článek určitě nakopne k návštěvě a bude mít o důvod víc vyhlížet sněženky.
Velký rozhovor čísla má real street rider Jenda Bek, týpek z Prahy, kterej má svým stylem a přístupem určitě co říct. I když třeba nejezdíte na bmx, tohle interview si nenechte ujít.
Lákačku k zimnímu výletu na fr traily do Jižní Ameriky do časopisu protlačil Filip Polc a vy si tak můžete přečíst, co všechno na vás čeká, pokud si s ním dáte dva týdny bikingu po Peru a Bolívii.
Fotograf a kameraman Robin Trnka poodhalí karty o vzniku a natáčení dokumentu 4seasons s Michalem Prokopem. Roman Čermák a zbytek telčský bmx partičky uspořádali ve svém bikeparku bmx session.
Netradiční projekt vznikl letos během MRSN 4DOWN v Peci pod Sněžkou, přední český sportovní fotograf Dan Vojtěch udělal portréty více než třem desítkám bikerů.
A dále Dirtbiker pokračuje klasikou v podobě bikechecku kol Netra a Dejva Janáče, profil má Petr Drábek a Erik Figar, nechybí testy biků, evoluce Fox, newsky, atd. Prostě trocha radosti do prosincovýho pekla.