Tatarka si chtěl spravit chuť po nevydařeném závodě na MS se vydal s Filipem Polcem na městskej 4X do Turína. Repor a video uvnitř.

Tatarka píše:

Uplynulý víkend jsem si opět užil závodění v městském prostředí. Tentokrát mě vytáhl Filip Polc do italského Turína na fourcrossové závody, které je jeli přímo v tomto historickém městě. Nebyla to sice fourcrossová trať v pravém slova smyslu, ale nebylo to nejhorší. První dvě rovinky obsahovaly jen obyčejné odpaly na rovinu, následoval step up, několik přírodních zatáček na prachu, pár schodů, dvojskoky, čtyřskok a velký cílový skok. Celá dráha byla lehce přes minutu a všem nám dala hodně zabrat, hlavně fyzicky. Závodu se zúčastnilo několik pozvaných závodníků, které doplnili domácí Italové.

Na oko závody vypadaly moc hezky, cílový prostor působil elegantně, všude kamery, fotografové, ale organizačně se pár much našlo. I přesto jsem ale z Turína ve finále odjížděl spokojený.

A proč taky ne. Celý víkend nám přálo počasí, trénink a ježdění na dráze bylo fajn, prostředí a celé město se nám moc líbilo a víkend jsem završil všemi vyhranými závodními jízdami, účastí ve finále a prvním místem!