Na redakčním mejlu nám přistála tahle nabídka a tak vám o tom musíme dát vědět. Jedná se o nabídku pro holky, který mají rádi motorky a točící se kola. Dvě nejlepší se dostanou na M.o.D. UK tour s bydlením v hotelu a vši parádou, stanou se FUEL GIRLS na MOD SHOW ve Vídni a mohou se dostat až na na finální party v Praterdome. Takže holky neváhejte, pravidla a všechno potřebný najdete uvnitř.

Oficiální text od Cahyna:

Co pro to udělat?
Odeslat přihlášku se svým jménem, adresou, telefonním číslem a alespoň jednu portrétovou fotografii a jednou celého těla, plus textem ve kterém by si charakterizovala sama sebe a tvůj životní styl v několika větách. Zároveň nám sděl, proč jsi právě ty ta pravá MASTERS OF DIRT PARTY GIRL 2012. Pro ty z vás které vládnou Němčinou nebo angličtinou v psané formě posílejte své přihlášky na tento e-mail online@energy.at. Jen upozorňujeme, že znalost aspoň jednoho z jazyků aspoň v základech je nutná! Která z vás nevládne psanou angličtinou nebo němčinou pošlete svoje přihlášky na pavel@mastersofdirt.cz a my se postaráme o zbytek.

Uzávěrka přihlášek: 20. 01. 2012
Nejlepší přihlášené dívky, od kterých obdržíme přihlášku včas. Budou zařazeny do on-line hlasování (od 24 ledna 2012), na webu www.energy.at . Deset dívek, které dostanou do pátku 3 Února do 18.00 hodin nejvíce "Like" kliknutí, dostávají šanci na velké finále a 10. února 2012 v Prater Dome, kde musí přesvěčit porotu MOD a příchozí, že právě ony jsou ty pravé MASTERS OF DIRT PARTY GIRLS 2012. Každá vyhraje, 1 x 2 backstage VIP vstupenky na MASTERS OF DIRT show s jedinečným FUEL GIRLS, 1 x 2 vstupenky na MASTERS OF DIRT after party v nejvostřejším klubu ve městě, a exkluzivní focení s FUEL GIRLS.