Suzuki Nine Knights MTB poháněnej Monster Energy se po loňské premiéře vrací do Jižního Tyrolska na impozantní trať s novým nádechem. “FOCUS Become a Knight” hledá nový talent, který se přidá k jezdcům jako Sam Reynolds (GBR) Adolf Silva (SPA), Sam Pilgrim (GBR), Antoine Bizet (FRA), Martin Söderström (SWE).

Sam Reynolds se znovu spojil s Rakušany Andi Brewim a Clemensem Kaudelou z Balzamico Trail Design, aby dále stavěli na loňském úspěchu. Všestranná trať pro rok 2017 kombinujte prudké flows s progresivními freestyle prvky a nabízí množství spojení dlouhých jízd a větších triků.

“Reschenpass byl pro Suzuki Nine Knights MTB 2016 skvělý,” říká tvůrce trati, Sam Reynolds. „Máme slušný základ, na kterém budeme dále stavět. Nové, masivní úpravy otevírají dveře pro nové triky. Nemůžu se dočkat, až začneme stavět!“

Hlavní porce natáčení a focení bude probíhat na Public Contest Day, 9. září. K vidění budou jedny z největších MTB triků, které kdy byly natočeny. Sbalte si opalovací krémy a přijeďte se podívat na závěrečný souboj! Adresa: Reschenpass, Jižní Tyrolsko, Itálie.
www.facebook.com/events/2045308482364977