Možná jste si již všimli, že hodně lidí v poslední době chodí na hardcore kruháče, je to teď prostě in. Takže vedle umírajícího Znamena poskakuje malej Turbo, za ním funí Čert, před nima se válí Kubajsz a na facebook o tom píšou všichni. Kluci nám zaslali pozvánku na jejich HC kemp, o čem to bude se dozvíte v článku a taky nám slíbili, že po akci dodají nějaký ty fotky a videa, takže kdo chce mít svojí blitku na dirtbiker.cz je to jedinečná šance hehe.

O čem je řeč? bikemag bikeandride.cz a Shaman Racing ve spolupráci s trenéry z HardCore tréninků společně připravili víkendový tréninkový kemp v přívětivém venkovském prostředí Rokyncanska, který vás zaručeně dostane do formy. Čekají vás tři dny intenzivní silové a vytrvalostní přípravy vhodné zejména pro vyznavače DH, FR a dalších gravity disciplín, stejně jako pro milovníky MX, freestyle MX apod.
 

Trénink je zaměřeny především na zvýšení fyzické kondice, získání rychlosti, výbušnosti a zlepšení koordinace pohybů – to vše je pro piloty za řídítky „těžkých“ strojů všeho druhu důležité, ne-li esenciální. Každý den si pro vás trenéři připraví rozdílnou sestavu cviků, při nichž budete používat všeliké náčiní a pomůcky, známé i ty, které byste sami asi nevymysleli. Uvidíte, s čím vším se dá cvičit a posilovat!
 

Kemp se bude konat v termínu 13. až 15.dubna v blízkosti obce Břasy u Rokycan. Pro účastníky je kromě tréninků zajištěno ubytování a celodenní strava. A kdo by měl po trénincích ještě dost sil, může vyrazit na kolo nebo na zdejší motokrosovou trať!

INFORMACE:
– Kapacita kempu je 13 – 15 lidí
– První trénink začíná v den příjezdu (13.4.2012) od 18 hodin
– Cena: 2000 Kč/os
– Pro přihlášení je potřeba vyplnit a odeslat
– Přihlášku odešlete na HCKemp@email.cz