Lukáš Sýrový Orel Váňa nám zaslal report a pár fotek ze Strašnickýho Bowl jamu, kterej se odjel 17. září.

Letošní BMX sezóna se blíží ke konci a právě tento čas je tradicí pro Bowl jam v pražských Strašnicích v areálu Harm sport Gutovka. Kde proběhl 17.září už 3. ročník Bowl Jamu, letos pod názvem hlavního sponzora Flybikes BMX Bowl Jam 03.

Letošní ročník byl zvětšen o nedělní Gizmania Scooter Contest což byl závod populárních Freestyle koloběžek, kde závodníci se mohli těšit na 3 kategorie se zaměřením i pro mladší ridery do 15let. Bohužel nedělní závod přerušil déšť a odjela se jenom část závodu. Doufejme že příští rok bude počasí lepší!

Sobotní BMX závod ve slunečním ještě letním počasí zaujal nejen spoustu diváku kteří navštívili sportovní areál Hamr sport Gutovka a mohli se kochat BMX ježdění profi riderů, ale třeba i koupit si nějaký z mnoha zajímavých designových produktů ze stánkového prodeje tvůrců jako Ma.Ja, Cvok a jiné.

Závod byl rozdělen do dvou kategorií Experts a Masters dále proběhnul Rail Jam a Flybikes Best Line v bazénovém parku.

Vítězové obdrželi věcné ceny a price money od sponzorů: Flybikes bmx, Oakley, Represent, Represhop.eu, Dickies, Grow Shop, Monster Energy, eSatna.cz, Hamr sport Gutovka.
Také patří poděkování mediálních sponzorů závodu: Studentskaleta.cz, bmx-street.com, nicemagazine.cz, inspirovanikrasou.cz
Nyní se můžete těšit na další ročník Bowl Jamu a co nového Vám Note Bene Production připraví!

Výsledky:

Masters
1. Vilibald Vítek – 34 R, Funstorm, Nike 6.0
2.Jůza Jakub – Odyssey, Nike 6.0, Pofelbmx.cz
 3. Havlíček Ondra – Flybikes, Fallen

Experts
1. Jeníček Michal – AWS, Dookie
2. Dvořák Filip
3. Matějka Šimon

Rail Jam
Jůza Jakub

Flybikes Bowl Best Line
Jakub Brzda Dvorský

Lukáš Sýrový Orel Váňa