Do mailu nám přišla prosba studentky FTVS v Praze Katky Jalůvkové, která se ve své bakalářské práci věnuje analýze české freestyle BMX scéně, o sdílení ankety, ze jejíchž výsledků bude vycházet. Závěr práce následně budeme sdílet také, takže se neváhejte zapojit 😉

„Dobrý den, jmenuji se Kateřina Jalůvková, studuji na Fakultě tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově v Praze a chtěla bych Vás požádat o vyplnění této stručné ankety, ve které se snažím sesbírat informace o ženách ve freestyle BMX.

Výsledky této ankety budou použity v mé bakalářské práci, která se věnuje popsání aktuální situace na české freestyle BMX scéně.“

„Já jsem tento sport potkala až ve svých 18 letech a přestože mě k němu dovedla šťastná shoda okolností, už se mu 3 roky věnuji a přestože jsem stále na začátku, velmi mě to baví.
Pokud máte nějaké dotazy, ráda na ně odpovím. Nebo pokud bude v mých silách, ráda Vám i pomůžu, třeba se začátkem v FBMX. Také se s Vámi ráda podělím o výsledky ankety, nebo přijmu připomínky, či rady k mé práci.
Stačí napsat na email jaluvkova.katerina@email.cz“

ANKETA –> https://goo.gl/forms/WsciXYAC5ER3U21r2