BIKEANDWATER 2015 – adrenalin & music event

Blíží se konec června, začátek letní pohody a sním i kultovní adrenalinová událost. BIKEANDWATER 2015 – adrenalin & music event nemůže chybět v kalendáři akcí pro letošní rok. Jubilejní 10. pokračování této jedinečné události, která v současné podobě nemá v ČR obdobu, je opět zde. Originální akce kombinující adrenalinové freestylové závody a kvalitní hudební produkci neodmyslitelně patří k začátku léta již od roku 2006. V sobotu 27. 6. 2015 se ve Šternberku nad hladinou zatopeného lomu „pod Lipinou“ předvedou odvážní letci na freestylových kolech a koloběžkách. Ve večerních hodinách naváže na závody hudební afterparty, kde budete moci slavit společně s vítězi až do ranních hodin. Afterparty proběhne na louce u příjezdu z Olomouce do Šternberka.

Závody BIKEANDWATER 2015 se uskuteční v sobotu 27. 6. 2015 ve Šternberku v tradičním prostoru zatopeného lomu pod Lipinou. Prezentace a trénink jezdců startuje od 10 hodin dopoledne, vlastní závod v 13.30 hodin a jméno vítěze se dozvíme přibližně v 17:00 hodin. Do závodu se mohou přihlásit jezdci na kolech všech druhů a scooterech (koloběžkách). Závod se jede o ceny v hodnotě 30 000Kč od partnerů závodu. Závod se pojede na kickeru zapůjčeného z Bikeparku Kopřivná, nájezdová rampa měří 6 m a vyšle skokany až 6 m nad vodu. Startovné pro riders je zdarma.

Atmosféru na závodech bude hecovat speaker J. D., o hudební doprovod se postará dj Tomix22. Závody budou doplněny o doprovodné aktivity pro příchozí diváky – trial exibice Betabike teamu, chybět nebude trampolína a kluci s DossArt teamu připraví StreetArt exhibici&workshop. Věříme, že nám letos bude přát počasí a přivítáme co největší počet jezdců i diváků. V lomu bude připraveno občerstvení pro malé i velké včetně řidičů. Vstupné na závody je 20CZK, děti do 135cm mají vstup zdarma. Více informací pro riderz i diváky na http://www.facebook.com/BikEandwater. Tradičním partnerem závodů je město Šternberk.

Večerní hudební produkce se přesune do osvědčených prostor na louku u příjezdu do Šternberka od Olomouce. Afterparty odstartuje ve 20.00. Jako hlavní hvězda se představí ve své šternberské premiéře legenda české dnb scény djka BABE LN (BasSistaz). Hlavní hvězdu doplní kvalitní český support v čele s promotérem akce Gotiou. Hlavní podium doplní Freestyle stage, na které budou znít především rovné beaty. Občerstvit tělo i ducha budete moci na baru s kompletním sortimentem a rychlou obsluhou. Vstup na afterparty je 99CZK.

BIKEANDWATER 2015 – adrenalin & music event opět nabídne extrémní sportovní podívanou i kvalitní hudební zážitky. Proto si už nyní udělejte značku v kalendáři v sobotu 27. 6. 2015. BIKEANDWATER 2015 již klepe na dveře. Závody startují v zatopeném lomu „pod Lipinou“ v 13.30 hodin a Afterparty na louce u příjezdu do Šternberka od Olomouce ve 20.00. Nezmeškejte první z vrcholů letošní sezóny.