Vídeňská Stadthalle byla ve dnech 17.-19. března opět kompletně vyprodána a opět byl příčinou epický event Masters of Dirt poháněný Monster Energy. Organizátoři show proti loňsku očekávaně oživili. Ohnivá show v podání krásných Fuel Girls byla o něco zajímavější a měla víc prostoru, zlatý hřeb loňského roku – backflip v bugyně tentokrát show startoval. Atmosféra byla tak naprosto strhující od samotného začátku. Střídali a prolínali se v různých kombinacích rideři FMX, MTB, BMX, sněžný scooter a čtyřkolka.

Mezi nejvýznamnějšími hosty víkendu byl opět vítěz X Games Monster rider Colton Satterfield, Sam Reynolds, se kterým jsme získali exkluzivní rozhovor, který bude dost o DarkFestu, bratři Godziekové a Nicholi Rogatkin, který, stejně jako minulý rok, přišel s novým trikem, a to 1440 Twister.

Zajímavou vložkou je taky program „Kids are the future“, kde se halou prohání ti nejmenší a reprezentují světlou budoucnost všech zmíněných sportů.

Celkově akci Masters of Dirt jen doporučujeme navštívit, není to jen show, ale má i jisté poslání. Jezdci si to navíc hrozně užívají a dávají to i najevo, takže panuje skvělá atmosféra po celou dobu vystoupení. Navíc každým dalším rokem jde show dopředu, takže pokud se vám zalíbí už jen report, můžete se vsadit, že vás čeká daleko víc!