15094895_1465066906837123_6038323434087960686_n

Srdcař z Rychnova nad Kněžnou a letec Damián Kos pořádá tento víkend Pub Ramp Session. Chce tak BMX scénu trochu oživit a díky spolupráci s VSA Extreme a místním music klubem k tomu dostal skvělou příležitost. Ostatně, kdy byl naposled závod v klubu? V Roxy před 13-ti lety?

Tady je pár důvodů, proč poslední závod sezóny nevynechat přímo od mistra Dámi:

Proč by měl rider na Pub Ramp session přijet?
Tak asi už jen kvůli tomu, že to může být jak posun, tak hlavně další session bmx riderů pohromadě! Co si budeme povídat, už to není tak jak to bylo před pár lety, tak proč si na to nezavzpomínat!

V čem je závod vyjímečný?
Myslim že moc jamů, závodů, session se nekonaji v music klubech a to je právě ono. Vše na jednom místě. Sám víš, že bez after by to nešlo, tak si ji uděláme po celý den i se sportem, který milujeme.

Jaké je zázemí?
Postavíme třípruhou rampu od VSAxtreme s malým suboxem.

Proč právě tenhle klub, máš s ním dobré zkušenosti?
Je to v mém městě, takže asi tak. 😀
Žádné doupě, zrekonstruovaný a příjemný prostor se zázemím a super domluvou.

Co nás čeká na afterpárty?

Hlavně místní kteří to podpoří! Začneme u Djs Saklovsky ( trap – Hiphop ), Papa Burakh ( balkan – Funk ), kapela The Atavist ( surf – stoner rock ), a interpreti jako Maměn, Tubs, JayDiesel!
Co to znamená? Máš se na co těšit, už jen díky zvučných jmen v BMX tak i jako interpretů na after.

Co si od akce slibuješ?
Neslibuji si nic! Vidím jak naše scéna upadá a snažím se alespoň udržet zlomek kamenných! Jsem srdcař vůči tomuto sportu, kterému jsem už taky pár let věnoval.

Něco závěrem?
Budu rád když dojedou další! Jsme komunita se stejným smyslem, který je třeba udržet. At začínáte, či ne. Toto je další možnost zajezdit si tam, kde normálně nemůžeš.

Riders list:
riders