Řev fanoušků, mistrovství České republiky v kategorii freestyle MTB Big Air, světová biková špička, zatajující se dech, adrenalinová show, bitva mezi jezdci, nejlepší triky, které kdy lidské oko vidělo. To vše a ještě mnohem víc Vás čeká na druhém ročníku Překonání Gravitace.

flyer6

▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀

PROGRAM AKCE:

Vystoupí skupiny Mig 21, Olympic, Horkýže Slíže, Mandrage ale také světová jezdecká špička v čele s Marinem Rantešem, Pavlem Alekhinem Vishneviy, Michalem Beranem, Damjanem Siriškim, Ondrou Šlezem, Tomášem Zejdou a dalšími jezdci osedlávajícími jak motorky, tak kola. Pokud se vám při skocích loni tajil dech, tak letos vám ho jezdecká show vyrazí. Skvělá akce pro všechny věkové kategorie, kterou zakončíme letošní léto a na které nesmíte rozhodně chybět. Buďte u toho až opět překonáme gravitaci!

▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀ ▀

NEZAPOMEŇ SE ZAREGISTROVAT!!!

INFO O ZÁVODU (Mistrovství České republiky):
Závod se pojede formou vyřazování. S každým kolem se počet postupujících snižuje. Jezdci budou bojovat o první místa v závodě Překonání Gravitace/Overcome Gravity II a prize money v hodnotě 35.000 CZK. Vítěz kategorie MTB získá titul mistra České republiky v kategorii Freestyle MTB Big Air pro rok 2015.

Kategorie BMX & MTB
——————————
Trénink – 9:00
Kvalifikace – 13:30
Finále – 15:30
SUPERFINÁLE – 17:30
———————————————————————
PRIZE MONEY: 35.000 CZK
———————————————————————
www.prekonanigravitace.cz

Pozvánka Marka Hořavy ZDE.