Druhý Battle of Hastings, který podporuje Monster Energy, se odehrál po roce v největším podzemním v Source BMX parku v Hastingsu a já měl to štěstí tohoto eventu se opět zúčastnit a naplno si ho užít.

Letošní rok byl navíc vyjímečný v tom, že zde byl jako ukončení vyhlášen i Nora Cup, na který jsem se vždycky chtěl podívat, ale do Las Vegas to bylo moc daleko, takže se sem sjelo o to víc významných jmen. Kromě 44 top BMX jezdců tak zde byli i nominovaní jezdci na bikové Oskary.

Závod má taky skvělou atmosféru díky propozicím haly a jezdci jsou neskutečně přátelští a milí, takže se nemusíte bát se s někým seznámit a prohodit pár slov. Je to doslova nabíječka pozitivní energie.

Samotné jízdy se od loňska dost posunuly. Jezdci, kteří měli už najeto, volili složitější, zajímavější cesty a taky těžší triky, takže to byla fakt skvělá podívaná, jak ostatně uvidíte sami na fotkách a ve videích.

Pokud se nebojíte cestovat, je tohle ideální příležitost zažít něco skvělého a rozhodně byste neměli váhat nad příštím ročníkem!