Sam Reynolds a Nico Vink s partou oznamují, že třetí ročník DarkFESTu vypukne v únoru 2019 v Stellenboschi, opět v Jižní Africe. Tam budou mít za úkol posunout hranice nemožného, jako každý rok, a postavit ještě větší a šílenější trať, než v předchozích letech, aby pak mohli nejlepší z nejlepších přijet na session a vychutnat si hangtime, který jinde nenajdou.

Parta začne stavět už v lednu, aby bylo v únoru vše ready. Dokonce budou veřejné sessions, a to 8. a 9. února, takže pokud máte cestu kolem, nezapomeňte se zastavit, tohle stojí zato! Sam pozval osvědčené jezdce z minulých let, ale nebudou prý chybět ani některé legendy!

Riders list:

Sam Reynolds (GB)

Adolf Silva (ES)

Ethan Nell (USA)

Tom Van Steenbergen (CAN)

Graham Agassiz (CAN)

Brendan Fairclough (GB)

Theo Erlangson (ZA)

„Každý rok to chceme mít ještě o něco větší a lepší, takže letos to bude opravdová výzva, protože už minulý ročník byl šílený. Rozhodně se toho ale nebojíme a jsem si jistý, že mám na tuhle práci ty nejlepší lidi.“ – Sam Reynolds

Zůstaňte naladěni pro více novinek ohledně stavby a veškerého dění, protože už teď je jasné, že to letos bude vážně divoké! Sledujte kanály The FEST Series a DarkFEST, kde se dozvíte více informací.