To jsme takhle v redakci po návratu z pojezdu v Rokytnici přemejšleli, jakou srandu bychom pro Vás mohli na to 3DH ještě připravit. No a napadlo nás udělat vloženej závod bez šlapání, více informací najdete uvnitř.

Pravidla jsou jednoduchý:

Ráno do Rokytnice dorazí dirtbiker dodávka u který bude dost našich časopisů pro každýho a taky tu bude Radek Hruška, jemuž nahlásíte svoje startovní číslo a jméno, pokud se chcete účastnit našeho vloženýho závodu.

Registrace do závodu bez šlapání bude probíhat od 9:00 do nějakejch 12:00 než začně měřák a než Radek dostane hlad a bude si muset dojít na Kamínek dát svíčkovou a pivo.

Závod bude probíhat při měřeným tréninku, proto kdo se přihlásí do závodu, tak musí jet v měřeným tréninku bez šlapání. Na kategorie nehrajeme, první tři, který to sjedou bez šlapání nejrychleji, od nás dostanou předplatný dirtbikera a vyhlásíme je před vyhlášením závodu.

Samozřejmě se nabízí otázka, jak uhlídat, že nikdo nešlape. Žádný řetězy se sundávat nebudou, záleží prostě na vaší čestnosti a chuti užít si srandu.

Abychom věděli, jestli Vás náš nápad zaujal a kdo se přidá, vytvořili jsme událost na facebooku, tak se přidejte. 

Jo a nic navíc platit nebudete!

 

!##VIDEO##!