Dost často nám takhle nějakej rider pošle fotky, který nafotil nebo nějaký videjko a když je čas a dá nám přednost před facebookem a podobnejma jinejma stránkama, uděláme k tomu ještě rozhovor, aby jsme vám dali něco víc. Ale bohužel době komentování článků odzvonilo a tak nemáme od vás, našich čtenářů, žádnej feedback, jestil jako dobrý nebo co by vás zajímalo. Proto jsem vymyslel tuhle rubriku, který jsem ani nedal hustokrutej anglickej název, ale jmenuje se „vyzpovídej“.

Pravidla jsou jednoduchý:

když budeme mít někoho k vyzpovídání, napíšeme o koho jde a proč bychom se ho měli na něco ptát a vy nám sem pod článek nebo na náš mejl online@dirtbiker.cz s předmětem VYZPOVIDEJ napíšete otázky. Z toho pak vyberem cca 10 otázek a obratem vydáme článek.

No a protože mám par hezkejch fotek od Lukáše Halbicha zrovna a nebudu přeci dělat rozhovor sám se sebou, tak to zkusím rovnou na sobě.

Uvidíme, jestli to bude fungovat, kdo má nějakou otázku, tak ať hned píše, deadline bude do vydání rozhovoru a to asi zítra? No sám nevím, jestli si to eMTý přečte a rovnou mi z pěti anonymních mejlů napíše.

Kdo by mě třeba neznal, tak se na mě může podívat třeba v mým posledním článku.