Pokud chcete vidět světlo na konci tunelu, tak to si musíte vyjet pěkně do wallridu jako Vilibald Vítek pod Vítkovským vrchem. Z rovinky prostě není vidět nic, takže šup na šikmou plochu, šup do Dirtbikeru 73!!!

Do jarní sezony vstupuje DB pořádně rozcvičen, miliony zimních úhozů do klávesnice se výrazně projevili na jeho fyzičce a tak nabízí spoustu a přímo z celýho světa. S Hansem Reyem se vypravíme do Indie na úpatí Himalájí k jezeru Roopkund plnému kostlivců. Liberecko-Pražsko-Moravský oddíl dvacítkovejch výletníků vyrazil na letecký trip do Skotska, kde si lze super zajezdit za každého počasí v hale Unit 23. Petr Kraus vytáhnul freeride a trial kolo do Guatemaly a předvedl, jak se dá po pekelně ohřátý lávě sjet činná sopka nebo si zaskákat mezi krápníky v panenské podzemní jeskyni.

Cestování ještě nekončí, takže hurá zabalit kola s Pofelem na bmx kemp do Barcelony, kde si to zájezd dvaceti českejch a slovenskejch bikerů maximálně užil a všichni si zlepšili svoje ježdění. Ale to už má DBéčko v ruce letenku a s Tomášem Zejdou se řítí na druhou stranu země, na Nový Zéland, kde si tenhle českej biker dal několikatýdenní zimní tréninkový pobyt.

Do toho všeho na obálce slíbený rozhovor s Vilibaldem Vítkem, jarní enduro pražské partičky povltavskými stezkami, něco ze zákulisí MRSN Never Dies vol.3, bikechecky kol Dana Lišky a Ondry Šléze, testy kol Ns Bikes, AGang, srovnávací test dobrých dvacítkových rámů, dresů, do toho nějaký newsky, sečteno, podtrženo, zabaleno, připraveno, na papíře. Pro vás!

A nebo k prohlídnutí online na http://www.dirtbiker.cz/Aktualni-cislo/