Vašek Kolář přináší další trialovej edit, teda spíš záběr, protože to dává celý na jeden zátah. Přesto se nebojí posílat i těžký věci, a to jak na rovnováhu, i techniku! Vašek doplňuje video o krátký rozhovor, ve kterém se dozvíte víc 🙂

Kdy a jak se video začalo natáčet?
Nápad na video z palet, které je natočené celé na jeden záběr bez střihů, jsem měl v hlavě zhruba od května. Přišlo mi to celkem originální. Přemýšlel jsem, jak by se dalo video, kde bylo použito 200 palet zrealizovat, obvolával jsem různé výkupny palet, až to nakonec vyšlo v blízkosti Kyjova na cyklostezce.

Co je cílem videa?
Každým rokem, když mi skončí sezóna, tak natáčím různé videa. V dnešní době je potřeba dělat věci s nápadem, co nikdo jiný nedělá. Tohle byl zrovna super nápad, který se podařil, i když to nebylo lehké a neobešlo se to i bez nějakých pádů, jelikož mou jízdu zkomplikovalo počasí a občasný déšť. Měl jsem strach, palety klouzaly, ale zhruba na 90. pokus se mi podařilo celou vymyšlenou jízdu projet. Teď čekám, zda se video na internetu chytne a bude mít úspěch.

S kým jsi na videu spolupracoval?
Velké poděkování patří Všem lidem, kteří se na mém paletovém trialovém video projektu podíleli a pomohli. Největší díky, patři klubu biketrial Kyjov a hlavně Pavlovi Kůřilovi. Hned za ním druhé velké díky kamarádovi Ondrovi Šenkovi, který byl trpělivý a celé video mi natočil. Byla to těžká práce i pro kameramana, jelikož video na jeden záběr a nic nezkazit není jen tak.

Chystáš něco podobného do budoucna?
Vloni jsem točil street trialové video bez brzd a mělo celkem úspěch. Teď před MS v Číně jsem natočil tohle paletové video na jeden záběr a ještě teď valím do Madridu natočit video a odpočnout si po sezóně. Pro více zajímavých videí, novinek o mně a podobně, můžete odebírat můj youtube kanál na youtube.com/vasekkolar a nebo také na Instagramu a Facebooku.