Před pár dny byla premiéra tohoto očekávaného dokumentu, předevčírem uvolnili tvůrci tento film k online shlédnutí.

"True Life, čili pravdivý život, je filmem i dokumentem zároveň. Jedná se o první český projekt tohoto typu, který je zaměřený na životní styl a samotný skutečný život jezdců. Ukážeme Vám pohled na osobnosti, které mají společnou zálibu, to freestyle BMX. Pro některé je to pouze sport, ale pro nás, pro celý tým True Life je to zábava, cestování a zdokonalování ve všem, co děláme. Samozřejmě tohle vše by nebylo možné bez podpory našich rodin a přátel. Přece jenom jsou věci, které v reálném životě jdou lépe když víme, že to někdo ocení." – těmito slovy začíná popis tohoto dokumentu o freestyle BMX. Více o tomto projektu se můžete dozvědět na oficiálním webu www.truelifebmx.com.

Opravdu oceňuji nápad a následné provedení. Robert "Bobbers" Roszbeck skvěle zvládl práci s kamerou, režii a následný edit. Sami jezdci předvedli dosti propracované triky a komentáře Michala Berana jsou mluvící z duše.

Doporučuji každého, i MTB jezdce, aby se na tento počin podívali, protože i když je film o BMX, tak zrovna zmíněné slovní komentáře se vážou i k MTB a celkovému ježdění na všem.

Celý tento projekt by nevznikl bez podpory firem Snickers – nutcase, Red Bull, Rebel4Life, Foshna Shop, Free For Ride, GoPro a mediálních partnerů Óčko TV a TBBbike.cz.