Ostravskej dirťák Filip „Žena“ Kamidra vydal svoje nové videjko. My jsme se ho k tomu zeptali na pár otázek a vy teď můžete číst a koukat!

Ahoj, tak nám na začátek řekni, co teď dělá „Žena“?
Zduř. Žena teď maká a na betońáku a hledá si práci. Ale spíše maká na betoňáku.

Je tě vidět na telefonních budkách, jak si se vlastně dostal k projektu O2 think big?
Tak bylo to asi tak, že jsem slyšel v radiu reklamu. Říkali, tak vysázej les a postav park. No a to se mi líbilo. Mrknul jsem na web a přihlásil se s projektem bike park betońak.

Co všechno musíš pro projekt dělat?
Dalo by se říct, že všechno, naštěstí mi dost s administrativou pomáhá Tomáš Kuna, za což mu mužou všichni poděkovat. Ale měl bych dovést projekt do zdárného cíle

Kde jezdíš v zimě? Jezdíš vůbec, nebo vytáhneš třeba snouba?
V zimě moc nejezdím, když se dá na celopéro nebo nějaký snb jump na pevnáku.  Občas to prkno, ale nejsem na tom moc dobrý. Hlavně kvůli financím nemám prkno, které bych třeba chtěl.

Pomalu se blíží konec roku, jak bys hodnotil ten uplynulý? 
Já bych ho hodnotil kladně. Povedlo se mi konečně postavit pár skoků a za to jsem moc rád pač jeden skok a park už mě moc neberou a vždy jsem měl rád více hlínu, na kterou bych se chtěl orientovat.

Světlo světa spatřilo tvoje nový videjko.  Stříháš si všechno sám?
Video jsem udělal teď nové, abych otestoval nový pc. Ještě to ale budu muset doladit. Jinak stříhám sám a docela mě to baví, ale určitě bych o sobě neřekl, že jsem nějaký profík spíše naopak.

Kde všude si natáčel?
Natáčel jsem tak různě, ale např. v Petrovicích u Karviné, v Modřanech, bike park v Zubří ve Zlíně ,je tam taky záběr z Martina a samo, že v betonáku .

Jak vybíráš hudbu?
Náhodně projíždím komp

Je něco co tě dokáže v bike videu vážně nasrat? Hudba, efekty…
Ani ne mám rád všechny možný druhy videi a nechávám se rád inspirovat .

Chodíš na fotbal? Umíš jako Ostravák zazpívat hymnu Baníku? Nebo to jde uplně mimo tebe…
Nechodím, nějak mě tento sport nebaví a zpívat neumím.  Natož něco o Baníku.  Nikdy jsem nebyl na fotbale, takže to jde kolem mě…

Co budeš jezdit příští rok za bike?
Tak asi pořád to samý. Rám NS, vidle Marzocchi tyto komponenty my drží dlouho a pokud se neobjeví nějaký sponzor, tak to asi tak i zůstane.

No dig, no ride. Jak vidíš lidi na scéně ohledně ochoty vzít lopatu do ruky?
Tady u nás je to zlé. Dneska jsem měl v parku 2 bagry a přišli mi pomoct 2 lidi, no tak kde jsme?!  U nás prostě není moc lidí, co by umělo dirty a maji strach tak ani nestaví a serou na to…

Kdyby si mohl scénu ovlivnit jednou věcí, která by to byla?
Asi bych dal dobré kola těm, co si to zaslouží, aby se jezdilo, jako kdysi v bandě, aby se lidi hecovali a člověk nejezdil sám v parku pro x lidí.

Fixie biky a Žena? Jezdíš? Na čem a jak si se k tomuhle dostal?
Fixie miluju. Jezdím na dráhovce favorit a dostal jsem se k tomu v bývalé práci, kde jsem se toho všichni chytili a začli prodírat pláště a galusky.

Na závěr nám řekni, který video tě naposled pobavilo a co je třeba vidět?

  😀

Jestli je něco co chceš vzkázat světu přes DB tady je to pravý místo…
Jezděte, děláte to pro sebe… čao