Pavla Tenčíka jste mohli nejčastěji vidět na exhibicích VSA Extreme, kde byl součástí tohoto týmu. Jeho styl působí tak, že se nechal inspirovat Krissem Kylem, takže sází taky nemálo. Napadlo nás tedy vyzpovídat tohodle nadějnýho ridera, jak to má s hudbou, ale také, jaká byla jeho sezóna.

Rozhovor:
1. Čau Pavle, tak jaká byla sezóna 2015? Určitě za sebou máš nespočet akcí.
Zdarec, sezona byla úplně super, pořád jsme někde jezdili a užívali si. Naštěstí mě nějak vážně neomezilo žádné zranění, tak za to jsem fakt rád. Akcí a různých výletů bylo dost, s VSA teamem jsem se podíval 2x do Prahy, Šumperka, Zlína, MČR do Žamberka, Českeho Těšína, na SK do Skalice a sporťáček v Brně. Potom různé tripy po parcích tady na Moravě, jam v Olomouci, Brněnský Sportlife a Street jam, trip do Francie a nakonec Halloween jam v Bratislavě.

2. Která akce byla nejlepší a nejhorší a proč?
Nejlepší byl určitě výlet s Frantou Maršálkem do Francie za Yvanem Ryndem a Marwanem Lucasem. Ale jako akce byl nejvíc Street Jam s několika felákama. Nejhorší nebylo nic, akorát třeba pršelo, tak se nedalo jezdit, ale jinak bylo všechno faajn.

3. Jak dlouho jezdíš s VSA a co to pro tebe znamená?
S VSA jezdím od Sportlifu z minulého roku. Jsem rád, že se můžu podívat do různých koutů republiky a poznávat nový lidi. S klukama je taky vždycky sranda a na postavěné rampě si pak dobře pojezdím.

4. Teď trošku k hudbě. Kdy jezdíš radši s hudbou a kdy rozhodně bez?
S hudbou ve sluchátlách jezdím když jsem sám nebo když s nikým v parku nemluvím. Jinak se bez hudby snad jezdit nedá. Nebo když jezdíme v hale, tak něco hraje. Bez hudby jezdím vlastně jen, když není k dispozici.

5. Chodíš na koncerty? Kdy a který byl tvůj poslední?
Na koncerty ani moc nechodím a naposledy jsem byl na Yzo Empire v Praze. Sice to moc neposlouchám, ale byl jsem v Praze na sporťáčku s Vsa a večer jsme s klakama někde chtěli oslavit mých sedmnáct.

6. Co plánuješ na sezónu 2016? Exhibice, závody, tripy, či videa?
Moc to naplánovaný zatím nemám, ale budu na jarním i letním campu s VSA. Určitě vyjet zase někam jak tady, tak i za hranice. Točit chci, co to půjde a nejvíc jezdit a užívat.

7. Co si na BMX užíváš nejvíc?
Na BMX si nejvíc užívám tu sjednocenost Bikerů, ať už jezdí jakýkoliv styl. Vždycky, když někam jedu a seznámím se s bikerama, tak to jsou většinou feláci a hned mám nový kámoše. A co se týče ježdění, tak to mám nejvíc rád tu volnost. Prosťe nemusíš na nic myslet a jenom si jezdit, dělat věci co tě baví a tak by to mělo být se vším.

8. Něco závěrem?
Díky kámošům, všem felákům a rodině za jakoukoliv podporu. Jenymu za možnosti ve VSA a teďkom nově Sašovi za nový tým v TBB-BIKE. Všichni hlavně jezděte a užívejte života, jak jsem už psal.

Songy:

1. SMACK FT. HUGO TOXXX – ISCREAM DANCE REMIX (OFFICIAL VIDEO)

2. 10. DAREWIN – LOVE TUSY (PROD. DOLIN) // UPBOY 5 MIXTAPE

3. Chris Travis – Crazy (Music Video)

4. HA$AN – Rap Mode (prod. MYLK CHOCOLATE) StonerVizual

5. Bones & Xavier Wulf – 鈍ら墓地 (Official Video)