Za účasti domácí i zahraniční špičky dokázal Tomáš Slavík zvítězit v první fourcrossovém závodě sezóny a potvrdit tak výbornou formu před prvním závodem Světového poháru v Africe.

Trať v Praze na Polis XIII vždy slibuje kvalitní podívanou plnou překvapení, kvalitních soubojů a ani letos tomu nebylo jinak. Slavík postupoval s čistým štítem až do semifinále, kde bojoval s Tatarkovičem. V samotném finále Slavík skvěle startuje, ovšem chyba na prvním skoku jej odsouvá až na 3.místo, aby mohl na druhé rovince předjet německou jedničku Fishbacha a v předposlední zatáčce Prokopa, který do té doby vedl.

"počasí nám vyšlo, trať skvěle připravená a diváků přišlo taky dost… takže hlavní předpoklady pro kvalitní závod splněny. Cítil jsem se skvěle celej závod jak od startu, tak i po trati, ale ve finále jsem hodně přestřelil první skok a byl jsem rád, že jsem to vůbec ustál. Stíhací jízda z 3.místa se mi hodně povedla, v předposlední
zatáčce jsem se dostal vnitřkem před vedoucího Prokopa a udržel až do cíle. Takže rozhodně spokojenost a myslím si, že forma před SP v Africe je hodně dobrá.."

Pokud se chcete dozvědět více, tak sledujte denní updaty na jeho Facebook PAGE

Přímý přenos ze Světového poháru můžete sledovat na www.freecaster.com v pátek 22.4. v 15:30.