Dobře si pamatujeme, co jsme Vám včera slíbili. Jasně, pokračování příběhu od Tea Kováče z jeho tripu s Lídrem a Ondrou. Stačila klukum Fade Away Session, Řepy, nebo molitan u Podmola? Čtěte dál…

Libčice nad Vltavou:
Ondra Krčmář se po molitanu zabalil a jel domů, ale Lídr zůstal až do středy odpoledne. Já jsem ve středu měl ve škole volno, protože Němci v ten den slavili zbourání nějaký zdi, někde v Německu, už pár let zpátky (ti Němci jsou ale blázni). S lídrem jsme si dali sraz v 10 na Dejvický a už před půl jedenáctou jsme byli na skocích. Jezdili jsme hlavně novou velkou lajnu, na které se v neděli bude konat otvíračka. Lídr dával jeho klasické tailwhipy na všemožné způsoby a do toho občas přihodil barspin, can-can nebo 360. Já jsem si dal pár flipů a občas 360, tailwhip nebo can-can. Pak jsme se vzájemně nafotili a natočili, aby jsme měli co na dirtbiker a Leader se zabalil a vyrazil.
 
Tím jsme výlet zakončili, tak doufáme, že vás to aspoň trochu pobaví. Závěrem bychom chtěli poděkovat rodině Kabbani, která nás celý víkend na Fade Away session ubytovávala a krmila!
 
Text: Teo Kováč