Horkou novinkou se u Kamila Tatarkoviče stala kola od značky Commnecal. Pojďme se proto v článku podívat, co všechno od Commencálu vyfásne, jaký jsou jeho další sponzoři a kam se letos Emil chystá.

Podporu su Kamil dohodnul přímo s továrnou v  Andoře a bude trvat dva roky. Na 4X a dirtjump vytasí samozřejmě Absolut 4X, dál si vzal i sjezdovou zbraň Supreme DH V3 a celý to završují  Meta AM a Meta SX pro trénink a FR akce. Musíme uznat, že je to slušnej arzenál. 

Ostatní sponzoři zůstávají skoro stejní jako loni, takže vidlice Fox, komponenty Easton, brzdy Hope, pláště Kenda, napínáky Shaman Racing, řetězy KMC. Novinkou jsou sedla Fi´zi:k a pedály Crank Brothers. Chrániče iXS, helmy Giro, Leatt Brace na krku. Závodní outfit od Foxu v civilu od Funstormu a na zádech batoh od Ogio. Výživa od firmy Penco a příprava v Omega centru sportu a zdraví v Olomouci a to je všechno, uf.

No a nám se nejvíc líbí fakt, že Kamil bude mít zase sjezďáka a chtěl by se vypravit na nějaký závody z kopce. Takže ho snad uvídíme na iXS Downhill cupu a snad i nějakejch závodech po ČR. Hlavní prioritou ale bude samozřejmě 4X, hlavně série 4X Pro Tour  a mistrovství světa v Leogangu.

Tak doufáme, že dá Kamil zase někdy vědět a nebo si ho tady u nás na kopci najdem sami.